fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA Meeting with the General Secretary of the Animal Health Europe Association

22/ 04/ 2024
  Відбулась зустріч менеджера комітетів ЕВА Дмитра Кирилюка та Генерального секретаря Асоціації Animal Health Europe Роксаною Феллер, учасником якої є Комітет виробників ветеринарних препаратів ЕВА. Animal Health Europe - це провідна асоціація в Європі, що обєднує виробників ветеринарних препаратів. Вона представляє інтереси своїх членів на рівні інституцій Європейського Союзу та активно бере участь у розробці нових регуляторних актів та політик, що стосуються ветеринарних препаратів. Під час зустрічі сторони обговорили наступні питання: оновлення ветеринарного законодавства Європейського Союзу та гармонізацію законодавства України до норм ЄС: зустріч відбувалась на тлі протестів фермерів в Брюсселі, які вимагали спрощення ветеринарного законодавства ЄС та його перегляду. Сьогодні Європейський Парламент активно розробляє нові правила ринку ветеринарних лікарських засобів та умови їх обігу і застосування, оновлює правила утримання та переміщення фермерських тварин, вдосконалює правила утримання домашніх тварин та правила поводження з ними. Гармонізацію українського законодавства до норм ЄС: обговорення викликало жваву дискусію в частині реалізації норм ЄС. Основний текст закону, який регламентує обіг ветеринарних лікарських засобів був прийнятий в ЄС в кінці 2019 року (Regulation 2019/6). Цей документ є обов’язковим для імплементації всіма країнами-членами ЄС майже дослівно. З часу прийняття, європейські регулятори і учасники ринку знаходяться постійно в діалозі в частині розробки, виконання і перегляду норм даного документу або його окремих частин. В Україні сьогодні вже прийнята оновлена редакція Закону України «Про ветеринарну медицину», яка має вступити в силу через рік після закінчення війни і водночас розробляються зміни до цього закону для більш повної імплементації вимог ЄС. За результатами зустрічі сторони домовились створити робочу групу, до складу якої ввійдуть провідні міжнародні експерти за напрямками, які стосуватимуться технічних аспектів імплементації норм європейського законодавства. Мета цієї робочої групи – допомогти українським посадовцям правильно і в повній мірі імплементувати вимоги законодавства ЄС в Україні. Сподіваємось на плідну співпрацю!
01/

Відбулась зустріч менеджера комітетів ЕВА Дмитра Кирилюка та Генерального секретаря Асоціації Animal Health Europe Роксаною Феллер, учасником якої є Комітет виробників ветеринарних препаратів ЕВА. Animal Health Europe – це провідна асоціація в Європі, що об’єднує виробників ветеринарних препаратів. Вона представляє інтереси своїх членів на рівні інституцій Європейського Союзу та активно бере участь у розробці нових регуляторних актів та політик, що стосуються ветеринарних препаратів.

Під час зустрічі сторони обговорили наступні питання:

  1. оновлення ветеринарного законодавства Європейського Союзу та гармонізацію законодавства України до норм ЄС: зустріч відбувалась на тлі протестів фермерів в Брюсселі, які вимагали спрощення ветеринарного законодавства ЄС та його перегляду. Сьогодні Європейський Парламент активно розробляє нові правила ринку ветеринарних лікарських засобів та умови їх обігу і застосування, оновлює правила утримання та переміщення фермерських тварин, вдосконалює правила утримання домашніх тварин та правила поводження з ними.
  2. Гармонізацію українського законодавства до норм ЄС: обговорення викликало жваву дискусію в частині реалізації норм ЄС. Основний текст закону, який регламентує обіг ветеринарних лікарських засобів був прийнятий в ЄС в кінці 2019 року (Regulation 2019/6). Цей документ є обов’язковим для імплементації всіма країнами-членами ЄС майже дослівно. З часу прийняття, європейські регулятори і учасники ринку знаходяться постійно в діалозі в частині розробки, виконання і перегляду норм даного документу або його окремих частин. В Україні сьогодні вже прийнята оновлена редакція Закону України «Про ветеринарну медицину», яка має вступити в силу через рік після закінчення війни і водночас розробляються зміни до цього закону для більш повної імплементації вимог ЄС.

За результатами зустрічі сторони домовились створити робочу групу, до складу якої ввійдуть провідні міжнародні експерти за напрямками, які стосуватимуться технічних аспектів імплементації норм європейського законодавства. Мета цієї робочої групи – допомогти українським посадовцям правильно і в повній мірі імплементувати вимоги законодавства ЄС в Україні.

Сподіваємось на плідну співпрацю!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: