fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Meeting with Dmytro Petrenko, Head of the newly established State Service for Marine and River Transport of Ukraine

30/ 08/ 2018
  Сьогодні на зустріч з компаніями-членами Комітету з логістики в Асоціацію завітав Дмитро Петренко, керівник новоствореної Державної служби морського та річкового транспорту України. Приємно, коли державні органи розпочинають свою роботу з візиту в Асоціацію. Welcome on board!  Ми були раді познайомитися з керівництвом Морської адміністрації та дізнатися про деталі роботи, функціональні обовязки, джерела фінансування та плани на найближче майбутнє.  Дмитро Петренко розповів, що окрім звичайних функцій і повноважень - здійснення державного нагляду за безпекою на водному транспорті, якими були наділені попередні організації - на новостворений орган покладено нові функції щодо забезпечення виконання зобов’язань, що випливають із членства України у міжнародних організаціях. Було також обговорено такі проблематичні для бізнес-спільноти питання як підзвітність служби капітану порту, фінансування «МПРС», монополія лоцманії. Ми раді розпочати продуктивну співпрацю з Морською адміністрацією та готові спільними зусиллями покращувати морську та річкову інфраструктуру в Україні.
01/

Сьогодні на зустріч з компаніями-членами Комітету з логістики в Асоціацію завітав Дмитро Петренко, керівник новоствореної Державної служби морського та річкового транспорту України. Приємно, коли державні органи розпочинають свою роботу з візиту в Асоціацію. Welcome on board! 

Ми були раді познайомитися з керівництвом Морської адміністрації та дізнатися про деталі роботи, функціональні обов’язки, джерела фінансування та плани на найближче майбутнє. 

Дмитро Петренко розповів, що окрім звичайних функцій і повноважень – здійснення державного нагляду за безпекою на водному транспорті, якими були наділені попередні організації – на новостворений орган покладено нові функції щодо забезпечення виконання зобов’язань, що випливають із членства України у міжнародних організаціях. Було також обговорено такі проблематичні для бізнес-спільноти питання як підзвітність служби капітану порту, фінансування «МПРС», монополія лоцманії.

Ми раді розпочати продуктивну співпрацю з Морською адміністрацією та готові спільними зусиллями покращувати морську та річкову інфраструктуру в Україні.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: