fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA met with Artem Sytnyk

15/ 03/ 2018
    Європейська Бізнес Асоціація зустрілася з Артемом Ситником, щоб поговорити про роботу НАБУ та про перспективи створення Антикорупційного суду. Пан Ситник зазначив: «Національне антикорупційне бюро – це приклад того, що в Україні сформовано незалежний орган, який доводить, що недоторканих в цій країні немає і намагається максимально ефективно викривати корупціонерів.» Відомство звітує про те, що наразі 107 справ стосовно 165 викритих ними топ-корупціонерів вже знаходяться на розгляді в судах. При цьому існує парадокс, що демотивує як керівництво, так і фахівців НАБУ. Він полягає в тому, що у відомстві достатньо детективів, які сумлінно виконують свою роботу та отримують гідну заробітну платню, але їхня справа зупиняється, коли процес доходить до суду. Крім того, особи, що обвинувачуються у злочинах, пов’язаних з корупцією, на жаль, часто продовжують обіймати свої посади або поновлюються на посадах. Надією для НАБУ є створення спеціалізованого антикорупційного суду, який буде опікуватися виключно профільними справами, які розслідувало відомство. Тим паче, що його створення вимагають іноземні партнери та міжнародні фінансові інституції. І хоча існують скептичні погляди на створення цього органу, пан Ситник переконаний, що висновки варто робити лише після того, як цей судовий орган винесе перший вирок. Після такого прецеденту, на думку Ситника, процес прискориться і ми побачимо дієвість новоствореного суду. Ми дякуємо Артему Ситнику та його колегам за відкритість та готовність до спілкування з бізнесом!
01/

 

Європейська Бізнес Асоціація зустрілася з Артемом Ситником, щоб поговорити про роботу НАБУ та про перспективи створення Антикорупційного суду.

Пан Ситник зазначив: «Національне антикорупційне бюро – це приклад того, що в Україні сформовано незалежний орган, який доводить, що недоторканих в цій країні немає і намагається максимально ефективно викривати корупціонерів.»

Відомство звітує про те, що наразі 107 справ стосовно 165 викритих ними топ-корупціонерів вже знаходяться на розгляді в судах.

При цьому існує парадокс, що демотивує як керівництво, так і фахівців НАБУ. Він полягає в тому, що у відомстві достатньо детективів, які сумлінно виконують свою роботу та отримують гідну заробітну платню, але їхня справа зупиняється, коли процес доходить до суду.

Крім того, особи, що обвинувачуються у злочинах, пов’язаних з корупцією, на жаль, часто продовжують обіймати свої посади або поновлюються на посадах.

Надією для НАБУ є створення спеціалізованого антикорупційного суду, який буде опікуватися виключно профільними справами, які розслідувало відомство. Тим паче, що його створення вимагають іноземні партнери та міжнародні фінансові інституції.

І хоча існують скептичні погляди на створення цього органу, пан Ситник переконаний, що висновки варто робити лише після того, як цей судовий орган винесе перший вирок.

Після такого прецеденту, на думку Ситника, процес прискориться і ми побачимо дієвість новоствореного суду.

Ми дякуємо Артему Ситнику та його колегам за відкритість та готовність до спілкування з бізнесом!

Reports and photo galleries

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: