fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Meeting on the dismantling of cars

23/ 04/ 2019
  Відбулася зустріч Комітету з логістики з представниками Укрзалізниці, Національної поліції та Міністерства інфраструктури щодо проблемних питань безпеки вантажоперевезень та протиправного розукомплектування вагонів під час здійснення залізничних вантажних перевезень. Дане питання є важливим для учасників Комітету через великий обсяг збитків, які вони несуть у результаті дій зловмисників. А саме, за підрахунками компаній-учасників Комітету, за 2018 рік та за результатами першого кварталу 2019 року, було здійснено 3859 випадків розукомплектування на суму більше ніж 24 млн грн. Проблема є дійсно комплексною і тому зі сторони бізнесу на зустрічі було знову підтримані довгострокові ініціативи щодо створення Транспортної поліції та посилення відповідальності за протиправне розукомплектування. Крім того, на думку учасників Комітету, питання може бути вирішеним після внесення відповідних змін до Статуту залізниць України. Також були обговорені більш технічні та операційні варіанти стабілізації ситуації, як то можливість маркування QR-кодом деталей рухомого складу, оперативний обмін інформацією протягом трьох місяців та публікація на ресурсах Укрзалізниці та Асоціації даних щодо фактів виявлення розукомплектації, яка зможе виявити найкритичніші точки для відповідного реагування. Після чого, на даних станціях запропоновано забезпечити ряд технічних та операційних дій, що мають превентивний характер, як то забезпечення відеонагляду, освітлення, патрулювання таких станцій. Ми дякуємо всім учасникам зустрічі за відкритий діалог та сподіваємось на вирішення цього важливого питання для усіх сторін!

Відбулася зустріч Комітету з логістики з представниками Укрзалізниці, Національної поліції та Міністерства інфраструктури щодо проблемних питань безпеки вантажоперевезень та протиправного розукомплектування вагонів під час здійснення залізничних вантажних перевезень.

Дане питання є важливим для учасників Комітету через великий обсяг збитків, які вони несуть у результаті дій зловмисників. А саме, за підрахунками компаній-учасників Комітету, за 2018 рік та за результатами першого кварталу 2019 року, було здійснено 3859 випадків розукомплектування на суму більше ніж 24 млн грн. Проблема є дійсно комплексною і тому зі сторони бізнесу на зустрічі було знову підтримані довгострокові ініціативи щодо створення Транспортної поліції та посилення відповідальності за протиправне розукомплектування. Крім того, на думку учасників Комітету, питання може бути вирішеним після внесення відповідних змін до Статуту залізниць України.

Також були обговорені більш технічні та операційні варіанти стабілізації ситуації, як то можливість маркування QR-кодом деталей рухомого складу, оперативний обмін інформацією протягом трьох місяців та публікація на ресурсах Укрзалізниці та Асоціації даних щодо фактів виявлення розукомплектації, яка зможе виявити найкритичніші точки для відповідного реагування. Після чого, на даних станціях запропоновано забезпечити ряд технічних та операційних дій, що мають превентивний характер, як то забезпечення відеонагляду, освітлення, патрулювання таких станцій.

Ми дякуємо всім учасникам зустрічі за відкритий діалог та сподіваємось на вирішення цього важливого питання для усіх сторін!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: