fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Meeting on the corporate governance reform process of the ASPU

13/ 11/ 2018
    Компанії-члени Комітету з логістики зустрілись із представниками Адміністрації морських портів України та Міністерства економічного розвитку та торгівлі України. На зустрічі було представлено процес реформи корпоративного управління АМПУ. Учасники зустрічі зазначили, що реформа корпоративного управління АМПУ направлена на створення ефективної та прозорої структури управління для якнайкращого захисту інтересів власника, впровадження дієвої системи внутрішнього контролю, нівелювання політичного впливу, створення рівних умов для конкуренції.  Райвіс Вецкаганс наголосив на важливості прийнятті Стратегії розвитку АМПУ, зменшення відрахувань дивідендів до держбюджету та створення Наглядової ради, яка скоротить процес погодження інвестиційних процесів та вплине на гнучкість управління підприємством.  У свою чергу, Максим Нефьодов зазначив, що корпоратизація АМПУ є лише початком створення сприятливих умов для ефективного використання активів для збільшення вантажообігу у морських портах, АМПУ має пройти ще ряд відповідних змін та стати успішним кейсом для інших держпідприємств. Дякуємо усім компаніям-членам Асоціації та Міністерству економічного розвитку та торгівлі за підтримку ідеї корпоратизації АМПУ, сподіваємось на тісну взаємодію у даному напрямку!
01/

 

Компанії-члени Комітету з логістики зустрілись із представниками Адміністрації морських портів України та Міністерства економічного розвитку та торгівлі України. На зустрічі було представлено процес реформи корпоративного управління АМПУ.

Учасники зустрічі зазначили, що реформа корпоративного управління АМПУ направлена на створення ефективної та прозорої структури управління для якнайкращого захисту інтересів власника, впровадження дієвої системи внутрішнього контролю, нівелювання політичного впливу, створення рівних умов для конкуренції. 

Райвіс Вецкаганс наголосив на важливості прийнятті Стратегії розвитку АМПУ, зменшення відрахувань дивідендів до держбюджету та створення Наглядової ради, яка скоротить процес погодження інвестиційних процесів та вплине на гнучкість управління підприємством. 

У свою чергу, Максим Нефьодов зазначив, що корпоратизація АМПУ є лише початком створення сприятливих умов для ефективного використання активів для збільшення вантажообігу у морських портах, АМПУ має пройти ще ряд відповідних змін та стати успішним кейсом для інших держпідприємств.

Дякуємо усім компаніям-членам Асоціації та Міністерству економічного розвитку та торгівлі за підтримку ідеї корпоратизації АМПУ, сподіваємось на тісну взаємодію у даному напрямку!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: