fbpx

Зустріч Комітету деревообробної та меблевої галузі з Андрієм Заблоцьким, Головою Державного агентства лісових ресурсів України

23/ 01/ 2020
  Представники Комітету деревообробної та меблевої галузі Європейської Бізнес Асоціації провели першу зустріч з Андрієм Заблоцьким, новопризначеним Головою Державного агентства лісових ресурсів України. Учасники зустрічі обговорили нагальні питання деревообробної галузі, зокрема, плани та завдання відомства на 2020 рік, необхідність закріплення правил реалізації деревини переробникам, розповсюдження системи електронного обліку на всіх лісокористувачів, перегляд системи формування собівартості деревини, забезпечення публічності та прозорості інформації та багато іншого. Ми щиро бажаємо пану Заблоцькому успіхів на новій посаді і висловлюємо свою готовність до подальшої результативної співпраці!

Представники Комітету деревообробної та меблевої галузі Європейської Бізнес Асоціації провели першу зустріч з Андрієм Заблоцьким, новопризначеним Головою Державного агентства лісових ресурсів України.

Учасники зустрічі обговорили нагальні питання деревообробної галузі, зокрема, плани та завдання відомства на 2020 рік, необхідність закріплення правил реалізації деревини переробникам, розповсюдження системи електронного обліку на всіх лісокористувачів, перегляд системи формування собівартості деревини, забезпечення публічності та прозорості інформації та багато іншого.

Ми щиро бажаємо пану Заблоцькому успіхів на новій посаді і висловлюємо свою готовність до подальшої результативної співпраці!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: