fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA meeting with the First Deputy Head of the Verkhovna Rada of Ukraine Committee on Transport and Infrastructure

28/ 03/ 2024
  Вчора представники Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації зустрілись із Першою заступницею голови Комітету з питань транспорту та інфраструктури Верховної Ради України Юлією Клименко.   Під час зустрічі актуалізували статус Проєкту Закону України «Про залізничний транспорт України», вимоги до нього від Світового Банку та Європейської Комісії, строки його прийняття. Також учасники порушили питання щодо можливості та доцільності допуску приватних операторів на ринок рухомого залізничного складу на шляхах загального користування під час дії воєнного стану.   Дякуємо пані Юлії за розуміння та підтримку бізнес-спільноти. Продовжуємо співпрацю!
Вчора представники Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації зустрілись із Першою заступницею голови Комітету з питань транспорту та інфраструктури Верховної Ради України Юлією Клименко.
 
Під час зустрічі актуалізували статус Проєкту Закону України «Про залізничний транспорт України», вимоги до нього від Світового Банку та Європейської Комісії, строки його прийняття. Також учасники порушили питання щодо можливості та доцільності допуску приватних операторів на ринок рухомого залізничного складу на шляхах загального користування під час дії воєнного стану.
 
Дякуємо пані Юлії за розуміння та підтримку бізнес-спільноти. Продовжуємо співпрацю!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: