fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA Women’s Club «Х+Y+Z Formula of successful parenting»

30/ 07/ 2018
    Учасниці Жіночого клубу Асоціації мали нагоду поспілкуватись з Оксаною Марусич, сертифікованим бізнес-тренером та спеціалістом з «теорії поколінь». Разом з Оксаною ми дізнались про аспекти, притаманні кожному поколінню, отримали безліч корисних порад з взаємодії у родині та колективі, а ще від душі посміялись, впізнаючи у кумедних історіях себе та близьких. І хоча зустріч тривала більше 3 годин, ніхто не хотів розходитись. Ми щиро дякуємо нашій локації RadissonBluHotelKyiv за гостинність та відсутність часових бар’єрів, Coca-Cola Ukraine за смачні напої, 2Amovers і Argus Group of Companies за допомогу з логістикою.
01/

 

Учасниці Жіночого клубу Асоціації мали нагоду поспілкуватись з Оксаною Марусич, сертифікованим бізнес-тренером та спеціалістом з «теорії поколінь».

Разом з Оксаною ми дізнались про аспекти, притаманні кожному поколінню, отримали безліч корисних порад з взаємодії у родині та колективі, а ще від душі посміялись, впізнаючи у кумедних історіях себе та близьких. І хоча зустріч тривала більше 3 годин, ніхто не хотів розходитись.

Ми щиро дякуємо нашій локації RadissonBluHotelKyiv за гостинність та відсутність часових бар’єрів, Coca-Cola Ukraine за смачні напої, 2Amovers і Argus Group of Companies за допомогу з логістикою.

Partners

Reports and photo galleries

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: