fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA WOMEN’S CLUB: “Spring Care Routine: Facial Yoga”

25/ 04/ 2020
  https://youtu.be/QCbIDVULSJ4 Цими вихідними Людмила Суханюк-Копієвська, сертифікований інструктор йоги з багаторічним досвідом викладання, провела для Жіночого клубу Асоціації майстер-клас з догляду за обличчям. Під час заходу учасники дізналися про основні фактори, що впливають на здоров’я шкіри та спробували деякі вправи з йоги, що допомагають підтримувати зону обличчя в тонусі. Разом з Людмилою ми також ознайомилися з мистецтвом медитації як способом уникнення стресів, адже краса та фізичне здоров’я в значній мірі залежить від духовного самопочуття. Дякуємо Людмилі та усім учасникам, що були разом з нами та сподіваємось, що наші гості отримали корисну інформацію для себе та з задоволенням провели час! Бережіть себе та будьте гарними та здоровими 😊

Цими вихідними Людмила Суханюк-Копієвська, сертифікований інструктор йоги з багаторічним досвідом викладання, провела для Жіночого клубу Асоціації майстер-клас з догляду за обличчям.

Під час заходу учасники дізналися про основні фактори, що впливають на здоров’я шкіри та спробували деякі вправи з йоги, що допомагають підтримувати зону обличчя в тонусі. Разом з Людмилою ми також ознайомилися з мистецтвом медитації як способом уникнення стресів, адже краса та фізичне здоров’я в значній мірі залежить від духовного самопочуття.

Дякуємо Людмилі та усім учасникам, що були разом з нами та сподіваємось, що наші гості отримали корисну інформацію для себе та з задоволенням провели час! Бережіть себе та будьте гарними та здоровими 😊

Speakers

1 / 1
Ludmila Sukhanyuk-Kopievskaya
The certified yoga and wellness fitness instructor with 25 years of teaching experience. She has developed her yoga style called Diatonic Yoga, and the energetic practice “The Benevolent Body”. She is also an author of the book “Yoga. The art of living easy”
Ludmila Sukhanyuk-Kopievskaya

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: