fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA Women’s club: «Staying healthy together» meeting «Nutrition: generation gap at home»

14/ 12/ 2020
  https://youtu.be/9IbFftx-uxM Навколо теми здорового та корисного харчування надзвичайно багато інформації і при цьому зробити правильний вибір продуктів та їжі справа нелегка. Харчування є критичним фактором, що визначає наш імунітет та впливає на всі процеси нашого організму. Дізнатися більше про те як виховати у себе та членів родини правильні харчові звички, що краще їсти на карантині, щоб покращити імунітет, налагодити сон, вагу, настрій та на інші запитання відповіла наш наступний спікер проекту Жіночого клубу Асоціації «Будьмо здорові» Світлана Фус, лікар-дієтолог вищої категорії, керівник центру нормалізації ваги. За підтримки

Навколо теми здорового та корисного харчування надзвичайно багато інформації і при цьому зробити правильний вибір продуктів та їжі справа нелегка. Харчування є критичним фактором, що визначає наш імунітет та впливає на всі процеси нашого організму.

Дізнатися більше про те як виховати у себе та членів родини правильні харчові звички, що краще їсти на карантині, щоб покращити імунітет, налагодити сон, вагу, настрій та на інші запитання відповіла наш наступний спікер проекту Жіночого клубу Асоціації «Будьмо здорові» Світлана Фус, лікар-дієтолог вищої категорії, керівник центру нормалізації ваги.

За підтримки

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: