fbpx

EBA Women’s club «Staying healthy together» meeting “COVID-19: Updates”

18/ 12/ 2020
  https://youtu.be/1GanCYRwfiU Що ми знаємо нового про COVID-19? Найактуальніше запитання протягом усього часу від початку пандемії. Сьогодні весь світ стежить за щоденним перебігом короновіросної хвороби та появою нової інформації про вірус. Тож наприкінці року накопилося стільки матеріалу, що дедалі стає все складніше його аналізувати. Разом з нашим наступним гостем проекту Жіночого Клубу Асоціації «Будьмо здорові», Павлом Ковтонюком, Керівником Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки, заступником Міністра охорони здоров’я України у 2016-2019 роках, ми допоможемо вам зорієнтуватися в останніх дослідженнях, аналізах та прогнозах щодо рівня захворюваності та його впливу на соціально-економічні показники країни. За підтримки

Що ми знаємо нового про COVID-19? Найактуальніше запитання протягом усього часу від початку пандемії. Сьогодні весь світ стежить за щоденним перебігом короновіросної хвороби та появою нової інформації про вірус. Тож наприкінці року накопилося стільки матеріалу, що дедалі стає все складніше його аналізувати.

Разом з нашим наступним гостем проекту Жіночого Клубу Асоціації «Будьмо здорові», Павлом Ковтонюком, Керівником Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки, заступником Міністра охорони здоров’я України у 2016-2019 роках, ми допоможемо вам зорієнтуватися в останніх дослідженнях, аналізах та прогнозах щодо рівня захворюваності та його впливу на соціально-економічні показники країни.

За підтримки

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: