fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Advocacy achievements of the week

09/ 04/ 2021
  Цього тижня відбулося декілька позитивних зрушень для спільноти Асоціації, які стосуються галузі промислової екології, безготівкових розрахунків та митної сфери. Два екологічних законопроєкти відправлено на доопрацювання 7 квітня Екокомітет ВРУ відправив на доопрацювання ЗП №5204 щодо криміналізації відповідальності за недопуск інспекторів ДЕІ до перевірки на підприємства. Переведення адміністративної відповідальності у кримінальну є несправедливим та позбавляє право бізнесу на недопуск перевіряючих, що визначено чинним законодавством у сфері державного нагляду та контролю. Також на цьому засіданні Екокомітет відклав розгляд ЗП №5128 щодо перерозподілу коштів від екоподатку у частині збільшення відрахувань до місцевих бюджетів. Зокрема, це обумовлено необхідністю першочергової зміни цільового використання цих коштів, про що буде йти мова на комітетських слуханнях, запланованих на 29 квітня. Затверджено норми та Порядок організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку  Комітет з електронних платежів ЄБА вітає прийняття Постанови Уряду № 305, якою оновлено застаріле регулювання у сфері організації харчування в українських навчальних закладах. Експерти компаній-членів Асоціації брали активну участь у розробці проєктів зазначеного нормативно-правового акту, в тому числі були враховані пропозиції Асоціації запровадити можливість здійснення учнями оплати за харчування безготівковим розрахунком.  В країні запрацював режим спільного транзиту NCTS Цього тижня було зареєстровано наказ Мінфіну № 69, який визначає механізм обміну інформацією між Держмитслужбою та НБУ з метою надання статусу фінансового гаранту банкам та страховим компаніям в рамках застосування режиму спільного транзиту та NCTS. Європейська Бізнес Асоціація вітає дане рішення, над яким спільнота працювала не один рік. Асоціація дякує усім залученим державним органам за сприяння у вирішенні важливих для бізнесу процесів та сподіваємося на ще більше гарних новин наступного тижня!   Be the first to learn about the latest EBA news with our Telegram-channel – EBAUkraine.

Цього тижня відбулося декілька позитивних зрушень для спільноти Асоціації, які стосуються галузі промислової екології, безготівкових розрахунків та митної сфери.

Два екологічних законопроєкти відправлено на доопрацювання

7 квітня Екокомітет ВРУ відправив на доопрацювання ЗП №5204 щодо криміналізації відповідальності за недопуск інспекторів ДЕІ до перевірки на підприємства. Переведення адміністративної відповідальності у кримінальну є несправедливим та позбавляє право бізнесу на недопуск перевіряючих, що визначено чинним законодавством у сфері державного нагляду та контролю.

Також на цьому засіданні Екокомітет відклав розгляд ЗП №5128 щодо перерозподілу коштів від екоподатку у частині збільшення відрахувань до місцевих бюджетів. Зокрема, це обумовлено необхідністю першочергової зміни цільового використання цих коштів, про що буде йти мова на комітетських слуханнях, запланованих на 29 квітня.

Затверджено норми та Порядок організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку 

Комітет з електронних платежів ЄБА вітає прийняття Постанови Уряду № 305, якою оновлено застаріле регулювання у сфері організації харчування в українських навчальних закладах. Експерти компаній-членів Асоціації брали активну участь у розробці проєктів зазначеного нормативно-правового акту, в тому числі були враховані пропозиції Асоціації запровадити можливість здійснення учнями оплати за харчування безготівковим розрахунком. 

В країні запрацював режим спільного транзиту NCTS

Цього тижня було зареєстровано наказ Мінфіну № 69, який визначає механізм обміну інформацією між Держмитслужбою та НБУ з метою надання статусу фінансового гаранту банкам та страховим компаніям в рамках застосування режиму спільного транзиту та NCTS. Європейська Бізнес Асоціація вітає дане рішення, над яким спільнота працювала не один рік.

Асоціація дякує усім залученим державним органам за сприяння у вирішенні важливих для бізнесу процесів та сподіваємося на ще більше гарних новин наступного тижня!

 

Be the first to learn about the latest EBA news with our Telegram-channel EBAUkraine.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: