fbpx

Advocacy achievements of the week

27/ 03/ 2021
  Початок тижня виявився доволі стресовим для бізнесу, зважаючи на неочікуване запровадження вже третього за рахунком локдауну в Києві. Власне, один зі здобутків цього тижня і стосується оперативного узгодження вимог ведення бізнесу за нових умов. А також хочемо поділитися важливими зрушеннями у зерновій та олійній галузі та вітаємо першу компанію з АЕО статусом в Україні!  У Києві пропозиції бізнесу щодо карантинних обмежень було почуто За сприяння бізнесу, Київська міська рада привела карантинні обмеження у столиці у відповідність до правил, встановлених Урядом для «червоних зон». Раніше Київська міська рада затвердила Протокол №20, яким запровадила ряд додаткових карантинних обмежень на території міста Києва. Водночас з 23 березня в Києві мали запроваджуватися карантинні обмеження, встановлені Постановою Уряду №1236 для регіонів, віднесених до «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Водночас вимоги Протоколу №20 відрізнялися від вимог Уряду для «червоної зони». Бізнес-спільнота вдячна міській владі за уніфікацію правил роботи для бізнесу в період посилених карантинних обмежень. Перша компанія в Україні отримала статус авторизованого економічного оператора Асоціація вітає членську компанію ПАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна», яка  отримала перший в Україні сертифікат АЕО. Законодавчі ініціативи щодо АЕО з’явились в 2016 році, водночас у 2019 році законопроєкти щодо АЕО було перереєстровано та прийнято в оновленій редакції. Запровадження в Україні інституту АЕО сприяє наближенню митного законодавства України до європейських стандартів, що не тільки спрощує та полегшує міжнародну торгівлю, але й забезпечує участь українських АЕО у формуванні безпечних ланцюгів постачання товарів та підвищує їх конкурентоспроможність як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Прийнято нові міжнародні підходи до здійснення фітосанітарних процедур 22 березня Мінекономіки прийняло наказ №343, яким було затверджено Методи інспектування, огляду, у тому числі відбору зразків і проведення фітосанітарної експертизи для таких об’єктів регулювання, як продукти рослинного походження, насіння і живі рослини. Нові підходи до здійснення фітосанітарних процедур, які ґрунтуються на європейських та міжнародних стандартах, були напрацьовані за участі експертів Комітету зернових та олійних культур Асоціації. Ми вдячні Мінекономіки та Держпродспоживслужби за співпрацю над цими важливими змінами. Маємо надію, наступний тиждень принесе для бізнесу ще більше гарних новин!

Початок тижня виявився доволі стресовим для бізнесу, зважаючи на неочікуване запровадження вже третього за рахунком локдауну в Києві. Власне, один зі здобутків цього тижня і стосується оперативного узгодження вимог ведення бізнесу за нових умов. А також хочемо поділитися важливими зрушеннями у зерновій та олійній галузі та вітаємо першу компанію з АЕО статусом в Україні! 

У Києві пропозиції бізнесу щодо карантинних обмежень було почуто

За сприяння бізнесу, Київська міська рада привела карантинні обмеження у столиці у відповідність до правил, встановлених Урядом для «червоних зон».

Раніше Київська міська рада затвердила Протокол №20, яким запровадила ряд додаткових карантинних обмежень на території міста Києва. Водночас з 23 березня в Києві мали запроваджуватися карантинні обмеження, встановлені Постановою Уряду №1236 для регіонів, віднесених до «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Водночас вимоги Протоколу №20 відрізнялися від вимог Уряду для «червоної зони».

Бізнес-спільнота вдячна міській владі за уніфікацію правил роботи для бізнесу в період посилених карантинних обмежень.

Перша компанія в Україні отримала статус авторизованого економічного оператора

Асоціація вітає членську компанію ПАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна», яка  отримала перший в Україні сертифікат АЕО. Законодавчі ініціативи щодо АЕО з’явились в 2016 році, водночас у 2019 році законопроєкти щодо АЕО було перереєстровано та прийнято в оновленій редакції.

Запровадження в Україні інституту АЕО сприяє наближенню митного законодавства України до європейських стандартів, що не тільки спрощує та полегшує міжнародну торгівлю, але й забезпечує участь українських АЕО у формуванні безпечних ланцюгів постачання товарів та підвищує їх конкурентоспроможність як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Прийнято нові міжнародні підходи до здійснення фітосанітарних процедур

22 березня Мінекономіки прийняло наказ №343, яким було затверджено Методи інспектування, огляду, у тому числі відбору зразків і проведення фітосанітарної експертизи для таких об’єктів регулювання, як продукти рослинного походження, насіння і живі рослини.

Нові підходи до здійснення фітосанітарних процедур, які ґрунтуються на європейських та міжнародних стандартах, були напрацьовані за участі експертів Комітету зернових та олійних культур Асоціації. Ми вдячні Мінекономіки та Держпродспоживслужби за співпрацю над цими важливими змінами.

Маємо надію, наступний тиждень принесе для бізнесу ще більше гарних новин!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: