fbpx

Засідання профільного Комітету ВРУ щодо законопроєкту «Про внутрішній водний транспорт»

16/ 01/ 2020
  Комітет з логістики Європейської Бізнес Асоціації взяв участь у засіданні Комітету з питань транспорту та інфраструктури, що відбулось 15 січня 2020 року.  На засіданні депутати рекомендували до внесення до ВРУ Проєкт Закону України «Про внутрішній водний транспорт» на повторне перше читання у новій редакції. Зі слів Голови підкомітету з питань річкового транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури Артема Ковальова нова редакція враховує висновки Комітету від 11.12.2019, серед яких: вимоги Директиви ЄС 87/540/ЄЕС,  2016/1629 та 2017/2397; використання ВВШ для плавання і стоянки суден передбачено на безоплатній основі; передбачається створення спеціального фонду Державного бюджету України для забезпечення судноплавства внутрішніми водними шляхами; Компанії-члени Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації завжди з високою увагою стежили за всіма законопроєктами про внутрішній водний транспорт України та надавали свої експертні зауваження. Відтак після ознайомлення з новою редакцією тексту даного законопроєкту експертами Комітету будуть надані фахові коментарі.

Комітет з логістики Європейської Бізнес Асоціації взяв участь у засіданні Комітету з питань транспорту та інфраструктури, що відбулось 15 січня 2020 року. 

На засіданні депутати рекомендували до внесення до ВРУ Проєкт Закону України «Про внутрішній водний транспорт» на повторне перше читання у новій редакції.

Зі слів Голови підкомітету з питань річкового транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури Артема Ковальова нова редакція враховує висновки Комітету від 11.12.2019, серед яких:

  • вимоги Директиви ЄС 87/540/ЄЕС,  2016/1629 та 2017/2397;
  • використання ВВШ для плавання і стоянки суден передбачено на безоплатній основі;
  • передбачається створення спеціального фонду Державного бюджету України для забезпечення судноплавства внутрішніми водними шляхами;

Компанії-члени Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації завжди з високою увагою стежили за всіма законопроєктами про внутрішній водний транспорт України та надавали свої експертні зауваження. Відтак після ознайомлення з новою редакцією тексту даного законопроєкту експертами Комітету будуть надані фахові коментарі.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: