fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Засідання HR Комітету EBA

20/ 06/ 2024
  Наближення законодавства України до законодавства Європейського Союзу є надзвичайно важливим етапом процесу євроінтеграції. Тому 13 червня у партнерстві з  ЮФ “Ілляшев та Партнери” відбувся офлайн семінар HR комітету Асоціації для обговорення тенденцій Європейського Союзу у сфері зайнятості. Учасники семінару обговорили питання втілення стандартів ЄС у сфері трудового права, рівності, охорони здоровя та безпеки на робочому місці та боротьби з дискримінацією. Спікер та ініціатор заходу, Валерія Гудій, член Правління Комітету управління персоналом Європейської Бізнес Асоціації, партнер і керівник практики трудового права ЮФ «Ілляшев та Партнери», презентувала корисну інформацію в площині трудового законодавства ЄС, яку варто знати роботодавцям, оскільки, як наголосила Валерія “настає “ера працівників”. За висновками Єврокомісії від 08 листопада 2023 року, Україна перебуває на ранній стадії підготовки і досягла обмеженого, незначного прогресу. Єврокомісія відмітила необхідність осучаснення КЗпП України та наявні проблеми високого рівня незадекларованої праці і відсутність належного контролю через обмеження повноважень Держпраці. Наприкінці 2023 року Україна транспонувала в українське законодавство 21 директиву ЄС з 576.  Якщо йдеться про членство в ЄС, українським  роботодавцям потрібно готуватися до значних  і досить різких змін у сфері зайнятості, серед яких можна очікувати: заборону на працю дітей; право працівників на щорічну оплачувану відпустку тривалістю 4 тижні (наразі за українським законодавством – 24 дні); помʼякшення монотонної праці працівників; збільшення ефективності соціального діалогу та ролі представників працівників (профспілкових організацій) і багато інших. Якщо ви бажаєте тримати руку на пульсі майбутніх змін у сфері зайнятості, слідкуйте за анонсами наступних подій Асоціації в партнерстві з ЮФ Ілляшев та Партнери.

Наближення законодавства України до законодавства Європейського Союзу є надзвичайно важливим етапом процесу євроінтеграції. Тому 13 червня у партнерстві з  ЮФ “Ілляшев та Партнери” відбувся офлайн семінар HR комітету Асоціації для обговорення тенденцій Європейського Союзу у сфері зайнятості. Учасники семінару обговорили питання втілення стандартів ЄС у сфері трудового права, рівності, охорони здоров’я та безпеки на робочому місці та боротьби з дискримінацією.

Спікер та ініціатор заходу, Валерія Гудій, член Правління Комітету управління персоналом Європейської Бізнес Асоціації, партнер і керівник практики трудового права ЮФ «Ілляшев та Партнери», презентувала корисну інформацію в площині трудового законодавства ЄС, яку варто знати роботодавцям, оскільки, як наголосила Валерія “настає “ера працівників”.

За висновками Єврокомісії від 08 листопада 2023 року, Україна перебуває на ранній стадії підготовки і досягла обмеженого, незначного прогресу. Єврокомісія відмітила необхідність осучаснення КЗпП України та наявні проблеми високого рівня незадекларованої праці і відсутність належного контролю через обмеження повноважень Держпраці. Наприкінці 2023 року Україна транспонувала в українське законодавство 21 директиву ЄС з 576. 

Якщо йдеться про членство в ЄС, українським  роботодавцям потрібно готуватися до значних  і досить різких змін у сфері зайнятості, серед яких можна очікувати:

  • заборону на працю дітей;
  • право працівників на щорічну оплачувану відпустку тривалістю 4 тижні (наразі за українським законодавством – 24 дні);
  • помʼякшення монотонної праці працівників;
  • збільшення ефективності соціального діалогу та ролі представників працівників (профспілкових організацій) і багато інших.

Якщо ви бажаєте тримати руку на пульсі майбутніх змін у сфері зайнятості, слідкуйте за анонсами наступних подій Асоціації в партнерстві з ЮФ “Ілляшев та Партнери”.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: