fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

A land market bill can be submitted to the Parliament in early 2020

22/ 04/ 2019
    Таку думку висловила Ольга Трофімцева, в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України під час нещодавньої зустрічі, яку провела Європейська Бізнес Асоціація.   Питання земельної реформи, а саме стану підготовки законопроекту про ринок землі, перспективи та часові рамки його прийняття, було ключовою темою обговорення на зустрічі компаній-членів Асоціації минулої п’ятниці. Ольга Трофімцева запевнила присутніх у відкритості Міністерства до дискусій щодо реформи, а також повідомила, що наразі законопроект існує в чорновому варіанті, який ще потребує доопрацювань.  На даний момент все ще триває обговорення концепції запровадження ринку, а також Міністерство має на меті оновити робочу групу, яка працює над даним законопроектом та запрошує експертів долучитися з експертизою, цифрами, прорахунками. У планах відомства – продовжувати інформаційну роботу щодо відкритого ринку землі, зокрема, з малими аграрними виробниками, одноосібниками, а також закрити всі дискусійні на сьогодні питання, як-то пошук фінансових запобіжників для підтримки малих с/г виробників, можливі спекуляції поводження з землею, ліміти та поетапність процесу впровадження нової моделі. За умови відсутності політичної турбулентності, доопрацьований законопроект може бути поданий на розгляд Верховної Ради України на початку 2020 року. Нагадаємо, на платформі Асоціації працює task force з питань земельної реформи, де компанії обговорюють практичні питання та деталі впровадження вільного ринку землі. Асоціація готова надати своїх експертів до відповідної оновленої робочої групи при Міністерстві. Також присутні компанії мали змогу обговорити ряд важливих галузевих питань та зафіксувати домовленості з представниками Міністерства. Зокрема, мова йшла про імпорт кормів для тваринництва, застосування засобів захисту рослин, регулювання сфери дитячого харчування, питання лісової та деревообробної галузі, зокрема бачення Міністерством ситуації та необхідних змін у лісовій політиці, інституційної реформи, інвентаризації лісів та системи продажу необробленої деревини.   Ми дякуємо пані Трофімцевій за приділений час та зустріч, а також за конструктив щодо ряду питань, який ми останнього часу відмічаємо у співпраці з керівництвом та командою Міністерства.
01/

 

Таку думку висловила Ольга Трофімцева, в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України під час нещодавньої зустрічі, яку провела Європейська Бізнес Асоціація.  

Питання земельної реформи, а саме стану підготовки законопроекту про ринок землі, перспективи та часові рамки його прийняття, було ключовою темою обговорення на зустрічі компаній-членів Асоціації минулої п’ятниці.

Ольга Трофімцева запевнила присутніх у відкритості Міністерства до дискусій щодо реформи, а також повідомила, що наразі законопроект існує в чорновому варіанті, який ще потребує доопрацювань.  На даний момент все ще триває обговорення концепції запровадження ринку, а також Міністерство має на меті оновити робочу групу, яка працює над даним законопроектом та запрошує експертів долучитися з експертизою, цифрами, прорахунками.

У планах відомства – продовжувати інформаційну роботу щодо відкритого ринку землі, зокрема, з малими аграрними виробниками, одноосібниками, а також закрити всі дискусійні на сьогодні питання, як-то пошук фінансових запобіжників для підтримки малих с/г виробників, можливі спекуляції поводження з землею, ліміти та поетапність процесу впровадження нової моделі.

За умови відсутності політичної турбулентності, доопрацьований законопроект може бути поданий на розгляд Верховної Ради України на початку 2020 року.

Нагадаємо, на платформі Асоціації працює task force з питань земельної реформи, де компанії обговорюють практичні питання та деталі впровадження вільного ринку землі. Асоціація готова надати своїх експертів до відповідної оновленої робочої групи при Міністерстві.

Також присутні компанії мали змогу обговорити ряд важливих галузевих питань та зафіксувати домовленості з представниками Міністерства. Зокрема, мова йшла про імпорт кормів для тваринництва, застосування засобів захисту рослин, регулювання сфери дитячого харчування, питання лісової та деревообробної галузі, зокрема бачення Міністерством ситуації та необхідних змін у лісовій політиці, інституційної реформи, інвентаризації лісів та системи продажу необробленої деревини.  

Ми дякуємо пані Трофімцевій за приділений час та зустріч, а також за конструктив щодо ряду питань, який ми останнього часу відмічаємо у співпраці з керівництвом та командою Міністерства.

Reports and photo galleries

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: