fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

General meeting with Mindaugas Bakas

02/ 03/ 2018
    Сьогодні бізнес-спільнота ближче познайомилася з Головою Правління Національного Депозитарію України Миндаугасом Бакасом, який розповів про особливості роботи відомства та амбітні цілі на найближче майбутнє. Пан Бакас зазначив, що його мета зробити з НДУ сервісну службу, яка буде надавати нові можливості та економити час інвесторів. Саме тому, одним з пріоритетів на найближче майбутнє він назвав - впровадження інновацій та нових технологій, в тому числі таких, які захищають дані. Більше деталей про завдання та плани відомства у презентації. Бізнес констатує, що інструменти, якими користуються прогресивні країни у сфері обігу цінних паперів, на жаль, поки що недоступні в Україні. Організація сервісного центру, на думку інвесторів, є чудовою ідеєю. І Асоціація буде намагатися поширювати інформацію про нові можливості від НДУ. Дякуємо колегам за діалог та вже плануємо ще одну цікаву зустріч за участі пана Бакаса вже зовсім скоро. Слідкуйте за нашими подіями.
01/

 

Сьогодні бізнес-спільнота ближче познайомилася з Головою Правління Національного Депозитарію України Миндаугасом Бакасом, який розповів про особливості роботи відомства та амбітні цілі на найближче майбутнє. Пан Бакас зазначив, що його мета зробити з НДУ сервісну службу, яка буде надавати нові можливості та економити час інвесторів. Саме тому, одним з пріоритетів на найближче майбутнє він назвав – впровадження інновацій та нових технологій, в тому числі таких, які захищають дані. Більше деталей про завдання та плани відомства у презентації.

Бізнес констатує, що інструменти, якими користуються прогресивні країни у сфері обігу цінних паперів, на жаль, поки що недоступні в Україні. Організація сервісного центру, на думку інвесторів, є чудовою ідеєю. І Асоціація буде намагатися поширювати інформацію про нові можливості від НДУ. Дякуємо колегам за діалог та вже плануємо ще одну цікаву зустріч за участі пана Бакаса вже зовсім скоро. Слідкуйте за нашими подіями.

Reports and photo galleries

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: