fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Volodymyr Lapa and business discussed the topical issues of the grain industry

26/ 04/ 2019
  Фото: Держпродспоживслужби 26 квітня поточного року заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Топчій, Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа та представники комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації обговорили ряд питань зернової галузі. Учасники проаналізували стан зернової та олійної галузі України, основні досягнення за останні 10 років у цій сфері та стан експорту зернових та олійний культур до ряду інших держав. Також присутні розглянули експорту ячменю Китаю та зерна до Індонезії. Володимир Лапа відзначив, що фахівці Держпродспоживслужби та проекту Twinning з наближення законодавства у сфері ЗЗР та здоров’я рослин закінчують розробку проекту нового закону України «Про карантин рослин», який передбачає адаптацію ряду вітчизняних норм до європейського законодавства, який незабаром буде оприлюднено для громадського обговорення на сайті Держпродспоживслужби. Джерело: Держпродспоживслужба

Фото: Держпродспоживслужби

26 квітня поточного року заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Топчій, Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа та представники комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації обговорили ряд питань зернової галузі.

Учасники проаналізували стан зернової та олійної галузі України, основні досягнення за останні 10 років у цій сфері та стан експорту зернових та олійний культур до ряду інших держав.

Також присутні розглянули експорту ячменю Китаю та зерна до Індонезії.

Володимир Лапа відзначив, що фахівці Держпродспоживслужби та проекту Twinning з наближення законодавства у сфері ЗЗР та здоров’я рослин закінчують розробку проекту нового закону України «Про карантин рослин», який передбачає адаптацію ряду вітчизняних норм до європейського законодавства, який незабаром буде оприлюднено для громадського обговорення на сайті Держпродспоживслужби.

Джерело: Держпродспоживслужба

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: