fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Візит до компанії EVO: Цифрові технології для бізнесу

05/ 07/ 2018
    Розвиток взаємовідносин з клієнтами відображає проникнення технологій у сучасне суспільство, адже доступ до цифрових сервісів розширює можливості бізнесу у спілкуванні та подальшій взаємодії зі споживачами. Як працює одна з найуспішніших українських продуктових IT-компаній зсередини дізналися учасники Візит до компанії EVO: Цифрові технології для бізнесу, які мали унікальну можливість поспілкуватися з експертами різноманітних галузей та віднайти необхідні рішення для розвитку цифрових технологій та інновацій у власному бізнесі. Дякуємо спікерам: Наталії Ковальовій, Анні Теселко та Володимиру Онучак за професіоналізм, інформативне висвітлення актуальних питань теми та бажання поділитися власним досвідом. Окрема подяка Внутри EVO за плідну співпрацю!
01/

 

Розвиток взаємовідносин з клієнтами відображає проникнення технологій у сучасне суспільство, адже доступ до цифрових сервісів розширює можливості бізнесу у спілкуванні та подальшій взаємодії зі споживачами.

Як працює одна з найуспішніших українських продуктових IT-компаній зсередини дізналися учасники Візит до компанії EVO: Цифрові технології для бізнесу, які мали унікальну можливість поспілкуватися з експертами різноманітних галузей та віднайти необхідні рішення для розвитку цифрових технологій та інновацій у власному бізнесі.

Дякуємо спікерам: Наталії Ковальовій, Анні Теселко та Володимиру Онучак за професіоналізм, інформативне висвітлення актуальних питань теми та бажання поділитися власним досвідом. Окрема подяка Внутри EVO за плідну співпрацю!

Partners

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: