fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Responsible Leadership. Reshaping Education

09/ 06/ 2020
  Цьогоріч Жіночому клубу Асоціації виповнюється 10 років! В рамках ювілейного сезону ми проведемо п’ять зустрічей з видатними жінками-лідерами ⭐️ Ми раді представити вам першого спікера проєкту EBA Women’s Club: Responsible Leadership –  Зою Литвин, Голову громадської спілки «Освіторія», засновницю «Новопечерської школи». За свої реформаторські освітні ініціативи Зою Литвин було визнано однією з 5 провідних жінок-підприємців ООН у 2019 році. Освіта – найефективніша інвестиція: у себе, у своїх дітей та у майбутнє країни. Нове покоління лідерів неможливо зростити у старій системі координат. Будувати нову – довго, дорого і важко. Але воно того варте. Саме тому освіта – справа мого життя, - саме так вважає пані Литвин. Тож, яка вона - освіта нового покоління? Разом з Зоєю Литвин ми поговорили про рівні можливості для навчання, інновації в шкільній галузі та роль освіти у вихованні майбутніх лідерів. Дякуємо нашому партнеру Ukrsibbank BNP Paribas Group за підтримку даного проєкту, який сприяє розвитку жіночого підприємництва в Україні! https://youtu.be/h78TaysGlps

Цьогоріч Жіночому клубу Асоціації виповнюється 10 років! В рамках ювілейного сезону ми проведемо п’ять зустрічей з видатними жінками-лідерами ⭐️

Ми раді представити вам першого спікера проєкту EBA Women’s Club: Responsible Leadership –  Зою Литвин, Голову громадської спілки «Освіторія», засновницю «Новопечерської школи». За свої реформаторські освітні ініціативи Зою Литвин було визнано однією з 5 провідних жінок-підприємців ООН у 2019 році. “Освіта – найефективніша інвестиція: у себе, у своїх дітей та у майбутнє країни. Нове покоління лідерів неможливо зростити у старій системі координат. Будувати нову – довго, дорого і важко. Але воно того варте. Саме тому освіта – справа мого життя”, – саме так вважає пані Литвин.

Тож, яка вона – освіта нового покоління? Разом з Зоєю Литвин ми поговорили про рівні можливості для навчання, інновації в шкільній галузі та роль освіти у вихованні майбутніх лідерів.

Дякуємо нашому партнеру Ukrsibbank BNP Paribas Group за підтримку даного проєкту, який сприяє розвитку жіночого підприємництва в Україні!

Partners

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: