fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Meeting with the CMU of the WFP of the DPS of Ukraine on the preparation of income tax and VAT reporting

Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків провело «круглий стіл» з компаніями-членами Європейської Бізнес Асоціації для обговорення наступних питань.

Податок на прибуток підприємств

1) Які періоди беруться до уваги при ідентифікації квартальної звітності та застосування податкових різниць?

2) Як здйснюється виправлення помилок, самостійно виявлених платником податку у податковій декларації з податку на прибуток? Чи подається фінансова звітність з виправленими показниками до додатка ВП до податкової декларації з податку на прибуток підриємств та в якому вигляді (електронному чи на паперових носіях)?

З) Якщо до уточненої декларації не подається уточнена фінансова звітність (наприклад, виправлення помилки здйснюється через 44-й рахунок), чи може це бути причиною неприйняття уточнюючої податкової звітності?

4) Чи застосовується штраф та пеня при самостійному виправленні помилок в декларації з податку на прибуток у 2024 році?

5) Порядок заповнення обсягів, які декларуються платниками в рядках 01 та 02 декларацй з податку на прибуток підприємств за 2023 piк після переходу з єдиного податку з особливостями оподаткування 2 відсотка доходу? (обидва рядки за неповний piк, чи тільки 02?)

6) Заповнення додатка PI: актуалі податкові різниці.

7) Заповнення додатка PI після переходу з єдиного податку з особливостями оподаткування 2 відсотка доходу.

8) Збитки минулих періодів. Чи не втрачаються при поверненні з ЄП 2%? В тому числі мова про збитки, отримані у 2022 роцi до переходу на ЄП 2 %

9) Як здйснюється коригування фінансового результату до оподаткування резидентом Дя CiTi - платником податку на прибуток підприємств на загальних підставах?

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: