fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Ukraine Recovery Committee extended meeting on cultural reconstruction

Комітет Європейської Бізнес Асоціації з відновлення України провів розширене засідання щодо питань відновлення української культури за участі Галини Григоренко, заступниці Міністра культури та інформаційної політики та Дениса Іванова, співзасновника Одеського міжнародного кінофестивалю, продюсера.

Розвиток автентичної української культури є однією із запорук існування України як незалежної та сучасної держави. Адже, ідея України як держави сформувалася саме в нашій національній культурі, а український народ довів власне право на незалежність, в тому числі, й завдяки своїй культурі та традиціям.

Відтак, в часи коли наша держава бореться за своє подальше існування та майбутнє, відновлення та подальший розвиток української культури набувають першочергового значення. І бізнес не може й не хоче стояти осторонь цих процесів.

Тож, напередодні новорічних свят, ми провели засідання присвячене питанням відновлення та подальшого розвитку української культури, а також напрацювали можливі шляхи долучення українського бізнесу до цих процесів.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: