fbpx
Round table VRU

Вчора у Верховній Раді України відбувся круглий стіл «Міжнародні аспекти корупційних зловживань при торгівлі українською деревиною», в якому взяли участь представники Комітету деревообробної та меблевої галузі European Business Association. Основні тези від Голови Комітету Богдана Цуприка:- Недоцільність створення єдиного суб’єкта господарювання в галузі лісового господарства та ліквідації державних лісогосподарських підприємств як юридичних осіб.- Необхідність законодавчо закріплених правил реалізації необробленої деревини. Такі правила повинні бути спрямовані на раціональне і ефективне використання деревини (насамперед, дефіцитної), враховувати інтереси вітчизняних виробників та специфіку різних видів деревообробки, розповсюджуватися на всіх постійних лісокористувачів.- Забезпечення прозорості та публічності інформації, пов’язаної з лісовим господарством.Євген Кузьменко Volodymyr Bondar Остап Єднак - Ostap Yednak Валентин Колєчкін (Valentyn Koliechkin) Любов Полякова (Liubov Poliakova) Максим Мартинюк Viktor Melnichenko Державне агентство лісових ресурсів України Міністерство аграрної політики та продовольства України

Gepostet von European Business Association am Dienstag, 6. November 2018

Round Table “International aspects of corruption abuses in Ukrainian wood trade”

У Верховній Раді України відбувся круглий стіл «Міжнародні аспекти корупційних зловживань при торгівлі українською деревиною», в якому взяли участь представники Комітету деревообробної та меблевої галузі Асоціації.

Основні тези від Голови Комітету Богдана Цуприка:

  • Недоцільність створення єдиного суб’єкта господарювання в галузі лісового господарства та ліквідації державних лісогосподарських підприємств як юридичних осіб.
  • Необхідність законодавчо закріплених правил реалізації необробленої деревини. Такі правила повинні бути спрямовані на раціональне і ефективне використання деревини (насамперед, дефіцитної), враховувати інтереси вітчизняних виробників та специфіку різних видів деревообробки, розповсюджуватися на всіх постійних лісокористувачів.
  • Забезпечення прозорості та публічності інформації, пов’язаної з лісовим господарством.
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Add comment

E-mail is already registered on the site. Please use the Login form or enter another.

You entered an incorrect username or password

Sorry, you must be logged in to post a comment.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: