fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Clinical Trials: what is worth knowing?

Клінічне дослідження… Які асоціації викликають ці слова у вас? Що ви знаєте про клінічні дослідження?

За даними Європейської агенції з лікарських засобів (EMA) у країнах Європи щорічно затверджується близько 4 000 клінічних досліджень, в яких можуть взяти участь десятки тисяч пацієнтів, тоді як в Україні Міністерство охорони здоров’я щороку затверджує близько 180 міжнародних клінічних досліджень і кількість пацієнтів, які можуть взяти участь у дослідженнях значно менша. Мабуть, тому ми в Україні мало знаємо про клінічні дослідження.

Що таке клінічні дослідження і як вони відбуваються, чим регулюються? Які переваги дають клінічні дослідження пацієнтам, лікарям, країні? Як захищений пацієнт в клінічному дослідженні?

Ці та інші питання будуть висвітлюватися в спільному інформаційному проекті Підкомітету із клінічних досліджень Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) та Міністерства охорони здоров’я України.

Пропонуємо переглянути перше відео, яке було підготовлене для проекту ECRAN (European Communication on Research Awareness Needs). Українською мовою відео озвучене за підтримки Підкомітету з клінічних досліджень Асоціації.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: