fbpx
29.04.20 EBA Expert Talks: “Логістика в умовах карантину. Виклики і шляхи адаптації”

Карантин продовжує впливати на усі сфери бізнесу та на логістичну галузь зокрема. Вчора ми зустрілися Онлайн на EBA Expert Talks: “Логістика в умовах карантину" для того, щоб розкрити ситуацію, яка склалася у сфері вантажоперевезень, озвучити прогнози та показати бізнесу шляхи трансформації та розвитку у нових реаліях. Разом зі спікерами Олександром Лазарєвим (Lamarin LLC), Марією Мулявою (GTL), Наталією Єліпашевою (DSV Logistics), Дар’єю Січкар (EBA Logistics Committee), поговорили про наслідки даної кризи у розрізі морських, автомобільних, авіаційних та залізничних перевезень, а також відкрили можливості, які приходять на зміну старим моделям взаємодії учасників логістичної ланки. Дякуємо усім за продуктивну та ідейну дискусію! Давайте і надалі будемо залишатися оптимістами і разом перетворимо кризу на нові можливості!

Posted by EBA Odesa - Southern Ukrainian Office of the European Business Association on Thursday, April 30, 2020

EBA Expert Talks online-conference: “Quarantine Logistics. Challenges and ways to adopt”

Карантин продовжує впливати на усі сфери бізнесу та на логістичну галузь зокрема. Ми провели онлайн зустріч, щоб розкрити ситуацію, яка склалася у сфері вантажоперевезень у розрізі морських, автомобільних, авіаційних та залізничних перевезень, а також обговорити можливості, які приходять на зміну старим моделям взаємодії учасників логістичної ланки.

Спікерами виступили: Олександр Лазарєв, Lamarin LLC; Марія Мулява, GTL; Наталія Єліпашева, DSV Logistics; Дар’я Січкар, Логістичний комітет Асоціації. Модератором зустрічі була Мар’яна Луцишин, Керівник Західноукраїнського офісу Асоціації.

Дякуємо усім за продуктивну та ідейну дискусію! Давайте і надалі будемо залишатися оптимістами і разом перетворимо кризу на нові можливості!

Переглянути звіт події

Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: