fbpx
Результати дослідження поведінки споживачів щодо цифрового контенту: висновки для обговорення збору з техніки за приватне копіювання

Презентація результатів дослідження поведінки споживачів щодо ситуації з користуванням авторським контентом в інтернеті та частоти скачування його споживачами на цифрові носії: висновки для обговорення збору з техніки за приватне копіювання.

Posted by European Business Association on Monday, June 1, 2020

Presentation of the results of the study on the situation with fees for private copying from legal importers of equipment in Ukraine

У травні 2020 року за ініціативи Комітету побутової електротехніки Асоціації компанія GfK провела дослідження поведінки споживачів в Україні щодо цифрового контенту, який захищається авторським правом.

Переглянути результати дослідження

Так, за гіпотетичну можливість завантажити авторський твір на свій гаджет, зберегти чи поділитися ним, на українців покладено ще один збір. За законом, розмір збору за приватне копіювання визначається акредитованими державою організаціями, його включено до вартості техніки та матеріальних носіїв. Тому, ініціатива щодо збільшення розміру збору в 3-4 рази спричинить подорожчання техніки та зростання тіньової економіки.

Read articles. Share in social networks
0 Shares

Add comment

E-mail is already registered on the site. Please use the Login form or enter another.

You entered an incorrect username or password

Sorry, you must be logged in to post a comment.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: