fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Unlimit Ukraine: the MeetUp Hub

30/ 10/ 2018
    Асоціація долучилася до Європейського тижня підприємництва в Україні  – 30 жовтня відбулася особлива зустріч Unlimit Ukraine: the MeetUp Hub.  Під час заходу гості змогли познайомитись, дізнатися про можливості малого бізнесу, обмінятися контактами та знайти нових бізнес-партнерів. Спеціальним гостем заходу стала Наталія Байкалова – експерт центру BAYKALOVE – Центр развития личности, бізнес-тренер, провідний спеціаліст у сфері формування соціальних та бізнес навичок. Вона поділилась з нами способами профілактики та подолання професійного вигорання.  Окрема подяка головному партнеру заходу Fondy – глобальній fintech платформі прийому платежів. Ми також вдячні нашим партнерам: ЦеХАБ, BAYKALOVE – Центр развития личности, Coca-Cola Ukraine, Carlsberg Ukraine, Argus Group of Companies та 2Amovers. Головний партнер Партнери     
01/

 

Асоціація долучилася до Європейського тижня підприємництва в Україні 💼 – 30 жовтня відбулася особлива зустріч Unlimit Ukraine: the MeetUp Hub. 

Під час заходу гості змогли познайомитись, дізнатися про можливості малого бізнесу, обмінятися контактами та знайти нових бізнес-партнерів. Спеціальним гостем заходу стала Наталія Байкалова – експерт центру BAYKALOVE – Центр развития личности, бізнес-тренер, провідний спеціаліст у сфері формування соціальних та бізнес навичок. Вона поділилась з нами способами профілактики та подолання професійного вигорання. 

Окрема подяка головному партнеру заходу Fondy – глобальній fintech платформі прийому платежів. Ми також вдячні нашим партнерам: ЦеХАБBAYKALOVE – Центр развития личностиCoca-Cola UkraineCarlsberg UkraineArgus Group of Companies та 2Amovers.

Головний партнер

Партнери

    

Speakers

1 / 2
Nataliia Baikalova
business trainer, psychologist with 12 years of practical experience, consultant on the prevention of emotional burnout
Olena Ayrault
Project Coordinator of Unlimit Ukraine by the European Business Association
Nataliia Baikalova
Olena Ayrault

Reports and photo galleries

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: