fbpx

Unlimit Ukraine: the MeetUp Hub

27/ 09/ 2019
    Багато хто з нас задається питанням, чи можливо жити в кайф і одночасно бути успішним. Відповідь Ваче Давтян – впевнене «так». А ще можна і потрібно впроваджувати корисні звички, мати «золоту годину» і викидати зайві справи. Як саме, дізнались гості MeetUp Hub проекту Unlimit Ukraine by the EBA, який відбувся 26 вересня. На додачу, відкрили для себе безліч лайф-хаків з тайм-менеджменту, фізичного та ментального здоров’я, відновлювання енергії і медитації. Ми щиро дякуємо нашим партнерам: ЦеХАБ Київ, Leaderway, Coca-Cola Ukraine, Carlsberg Ukraine та 2Amovers. Особлива подяка головному партнеру заходу FONDY - Универсальная Платежная Платформа – глобальній fintech платформі прийому платежів, яка активно підтримує розвиток малого бізнесу в Україні. Головний партнер Партнери      
01/

 

Багато хто з нас задається питанням, чи можливо жити в кайф і одночасно бути успішним. Відповідь Ваче Давтян – впевнене «так». А ще можна і потрібно впроваджувати корисні звички, мати «золоту годину» і викидати зайві справи. Як саме, дізнались гості MeetUp Hub проекту Unlimit Ukraine by the EBA, який відбувся 26 вересня. На додачу, відкрили для себе безліч лайф-хаків з тайм-менеджменту, фізичного та ментального здоров’я, відновлювання енергії і медитації.

Ми щиро дякуємо нашим партнерам: ЦеХАБ Київ, Leaderway, Coca-Cola Ukraine, Carlsberg Ukraine та 2Amovers.

Особлива подяка головному партнеру заходу FONDY – Универсальная Платежная Платформа – глобальній fintech платформі прийому платежів, яка активно підтримує розвиток малого бізнесу в Україні.

Головний партнер

Партнери

     

Speakers

1 / 2
Vache Davtian
The businessman with 26 years of experience, Chief Happiness Officer and the leader of the companies «Promkabel Electrika», «Pan Elektro», the founder and the business coach of Leadership development School «LeaderWay»
Olena Ayrault
Project Coordinator of Unlimit Ukraine by the European Business Association
Vache Davtian
Olena Ayrault

Reports and photo galleries

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: