fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Unlimit Ukraine: SME Hub – Дніпро

31/ 10/ 2019
    А ми продовжуємо серію заходів по містах України разом з Raiffeisen Bank Aval. І цього разу нас зустрів Дніпро! Про те, як розібратися в оподаткування фізичних осіб-підприємців? Які підводні камені чинного податкового законодавства варто знати? Які нововведення до податкового кодексу готує команда нового Президента України? Нам розповіла Ніна Бец, провідний фахівець податкової практики юридичної компанії Ілляшев та Партнери. На заході SME Hub, який відбувся 31 жовтня у Дніпрі, учасники проекту Unlimit Ukraine by EBA дізнались: хто може стати підприємцем та скільки триває реєстрація, поговорили про зміни, що стосуються платників єдиного податку та які види доходів не оподатковуються, про порядок ведення книги обліку. Також Ніна поділилась з учасниками стосовно порушень ФОПів, які можуть призвести до втрати на застосування єдиного податку. Ніна Бец детально розповіла про нововведення до податкового кодексу від команди Президента України: використання РРО та «кешбек», що робити якщо програмний РРО не працює або втратив зв’язок з сервером? Які штрафи загрожують ФОП та які документи можуть зацікавити інспектора праці? Ніна поділилася найпоширенішими порушеннями та зачепила тему податкових перевірок. Особлива подяка головному партнеру заходу Raiffeisen Bank Aval! Головний партнер Партнер
01/

 

А ми продовжуємо серію заходів по містах України разом з Raiffeisen Bank Aval. І цього разу нас зустрів Дніпро!

Про те, як розібратися в оподаткування фізичних осіб-підприємців? Які підводні камені чинного податкового законодавства варто знати? Які нововведення до податкового кодексу готує команда нового Президента України? Нам розповіла Ніна Бец, провідний фахівець податкової практики юридичної компанії Ілляшев та Партнери.

На заході SME Hub, який відбувся 31 жовтня у Дніпрі, учасники проекту Unlimit Ukraine by EBA дізнались: хто може стати підприємцем та скільки триває реєстрація, поговорили про зміни, що стосуються платників єдиного податку та які види доходів не оподатковуються, про порядок ведення книги обліку. Також Ніна поділилась з учасниками стосовно порушень ФОПів, які можуть призвести до втрати на застосування єдиного податку.

Ніна Бец детально розповіла про нововведення до податкового кодексу від команди Президента України: використання РРО та «кешбек», що робити якщо програмний РРО не працює або втратив зв’язок з сервером? Які штрафи загрожують ФОП та які документи можуть зацікавити інспектора праці?

Ніна поділилася найпоширенішими порушеннями та зачепила тему податкових перевірок.

Особлива подяка головному партнеру заходу Raiffeisen Bank Aval!

Головний партнер

Партнер

Speakers

1 / 2
Nina Bets
Leading specialist in tax practice at "Ilyashev and Partners" Law Firm
Olena Ayrault
Unlimit Ukraine project Manager
Nina Bets
Olena Ayrault

Reports and photo galleries

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: