fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Ukraine and Israel signed the Free Trade Agreement

23/ 01/ 2019
  Підписанню угоди передував довгий період переговорів. Попередньо проект угоди був погоджений Держпродспоживслужбою України. Ізраїлем буде скасовано ряд ввізних мит на українські товари, зокрема 9,2% на сільськогосподарські товари і майже 80% на промислові товари. В свою чергу Україна скасує ввізні мита на 6,8% на сільгосппродукцію і 70% на промислову, при цьому зберігає чинні ставки на ввезення продуктів тваринного походження та тютюнові вироби. Угода передбачає не повну лібералізацію ввізних мит, а деякі винятки та перехідний період до повного скасування ввізних мит. «Угода про ЗВТ з Ізраїлем відкриває можливості для збільшення експорту зернових та олійних культур, молочної продукції, тютюнових виробів та інших товарів. Дана Угода надає значні перспективи для України щодо можливостей використання пільгового режиму митного оформлення українських товарів, вироблених як з вітчизняної сировини, так і сировини з країн учасниць Конвенції Пан-Євро-Мед, з якими ратифіковані договори ЗВТ. Україна зможе експортувати такі товари без сплати імпортних мит в країнах учасницях Конвенції», - зазначили експерти митного комітету Європейської Бізнес Асоціації Денис Шендрик та Олександр Лазарєв.

Підписанню угоди передував довгий період переговорів. Попередньо проект угоди був погоджений Держпродспоживслужбою України. Ізраїлем буде скасовано ряд ввізних мит на українські товари, зокрема 9,2% на сільськогосподарські товари і майже 80% на промислові товари. В свою чергу Україна скасує ввізні мита на 6,8% на сільгосппродукцію і 70% на промислову, при цьому зберігає чинні ставки на ввезення продуктів тваринного походження та тютюнові вироби. Угода передбачає не повну лібералізацію ввізних мит, а деякі винятки та перехідний період до повного скасування ввізних мит.

«Угода про ЗВТ з Ізраїлем відкриває можливості для збільшення експорту зернових та олійних культур, молочної продукції, тютюнових виробів та інших товарів. Дана Угода надає значні перспективи для України щодо можливостей використання пільгового режиму митного оформлення українських товарів, вироблених як з вітчизняної сировини, так і сировини з країн учасниць Конвенції Пан-Євро-Мед, з якими ратифіковані договори ЗВТ. Україна зможе експортувати такі товари без сплати імпортних мит в країнах учасницях Конвенції», – зазначили експерти митного комітету Європейської Бізнес Асоціації Денис Шендрик та Олександр Лазарєв.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: