fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Transport industry of Ukraine needs 17-22 bln euros of investments to 2030

25/ 09/ 2018
    Інвестиційні потреби інфраструктурних проектів стали темою № 1 публічної бізнес-дискусії «Інвестування у транспортну інфраструктуру України: можливості, виклики, рішення» 24 вересня. Захід було організовано проектом, що фінансується ЄС «Допомога органам влади України в удосконаленні менеджменту циклом інфраструктурного проекту» (МЦІП) у співпраці з Міністерством інфраструктури України та Європейською Бізнес Асоціацією. Дискусія була зосереджена на заходах, що необхідні для подолання існуючих процедурних і законодавчих перепон. Для їх зняття були запропоновані наступні рекомендації. Запровадження нового законодавства, чіткі і прозорі принципи управління, які відповідають встановленим європейським та міжнародним стандартам та спрямовані на заохочення міжнародних і внутрішніх інвестицій, звільнення ринку від зайвого втручання зі сторони держави, бюрократизму і контролю. «Фінансування інфраструктурних проектів вже надходить із трьох джерел – це державні, кредитні та кошти приватних інвесторів, особливо тих, хто чекає на прийняття закону про концесію. Але щоб успішно їх реалізовувати, незалежно від джерел фінансування, потрібно спростити будівельну документацію та процедури, а також усунути ризики, пов’язані з технічним аналізом проектів та забезпеченням безпеки інвестицій», – зауважив Віктор Довгань, заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції, голова Керівного комітету та координатор проекту МЦІП. Також пан Довгань презентував також видання МІУ «Українська інфраструктура: для інвесторів відкрито», яке вийшло у 2018р. В ньому детально описані найважливіші інфраструктурні проекти. «Група експертів МЦІП зараз працює над тим, щоб забезпечити безумовне врахування у всіх рекомендаціях проекту, які зараз розробляються, принципів ефективності та відповідальності, гарантуючи їх повне розуміння міжнародними та внутрішніми приватними інвесторами», - сказав Бернар Семерія, керівник Проекту. Довідково: Відповідно до Міністерства інфраструктури, у 2018р. інвестиції в інфраструктуру України складуть понад 86млрд. грн. Заплановані інвестиції включають ремонт приблизно чотирьох тисяч кілометрів автомобільних доріг, для чого виділено приблизно 50млрд. грн, 18,4млрд. заплановано витратити на оновлення рухомого складу. Ще 10 млрд. грн спрямовано на модернізацію інфраструктури.4,3 млрд. та 3,8 млрд. виділено на модернізацію портів та розвиток повітряної галузі, відповідно
01/

 

Інвестиційні потреби інфраструктурних проектів стали темою № 1 публічної бізнес-дискусії «Інвестування у транспортну інфраструктуру України: можливості, виклики, рішення» 24 вересня. Захід було організовано проектом, що фінансується ЄС «Допомога органам влади України в удосконаленні менеджменту циклом інфраструктурного проекту» (МЦІП) у співпраці з Міністерством інфраструктури України та Європейською Бізнес Асоціацією.

Дискусія була зосереджена на заходах, що необхідні для подолання існуючих процедурних і законодавчих перепон. Для їх зняття були запропоновані наступні рекомендації. Запровадження нового законодавства, чіткі і прозорі принципи управління, які відповідають встановленим європейським та міжнародним стандартам та спрямовані на заохочення міжнародних і внутрішніх інвестицій, звільнення ринку від зайвого втручання зі сторони держави, бюрократизму і контролю.

«Фінансування інфраструктурних проектів вже надходить із трьох джерел – це державні, кредитні та кошти приватних інвесторів, особливо тих, хто чекає на прийняття закону про концесію. Але щоб успішно їх реалізовувати, незалежно від джерел фінансування, потрібно спростити будівельну документацію та процедури, а також усунути ризики, пов’язані з технічним аналізом проектів та забезпеченням безпеки інвестицій», – зауважив Віктор Довгань, заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції, голова Керівного комітету та координатор проекту МЦІП.

Також пан Довгань презентував також видання МІУ «Українська інфраструктура: для інвесторів відкрито», яке вийшло у 2018р. В ньому детально описані найважливіші інфраструктурні проекти.

«Група експертів МЦІП зараз працює над тим, щоб забезпечити безумовне врахування у всіх рекомендаціях проекту, які зараз розробляються, принципів ефективності та відповідальності, гарантуючи їх повне розуміння міжнародними та внутрішніми приватними інвесторами», – сказав Бернар Семерія, керівник Проекту.

Довідково:

Відповідно до Міністерства інфраструктури, у 2018р. інвестиції в інфраструктуру України складуть понад 86млрд. грн. Заплановані інвестиції включають ремонт приблизно чотирьох тисяч кілометрів автомобільних доріг, для чого виділено приблизно 50млрд. грн, 18,4млрд. заплановано витратити на оновлення рухомого складу. Ще 10 млрд. грн спрямовано на модернізацію інфраструктури.4,3 млрд. та 3,8 млрд. виділено на модернізацію портів та розвиток повітряної галузі, відповідно

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: