fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

The Changers – Tetiana Sidliarenko

01/ 10/ 2019
  Тетяна Сідляренко. Менеджер з питань членства Після невеликої паузи повертаємось з проектом The Changers – про круту команду EBA, досвід, захоплення, подорожі, страхи, мрії та цінності. Історії людей, які щодня своїм драйвом розвивають Асоціацію. Тетяна Сідляренко – менеджер з питань членства: В житті мене найбільше надихають люди. Кожна людина – це окрема історія. Мені подобається спостерігати за людьми, дізнаватись, що їм подобається, що дратує, їх страхи та прагнення. Люди, насправді, цілеспрямовані, амбітні і якщо дійсно, по справжньому, чогось прагнуть, впевнена – немає нічого неможливого.   У житті та на роботі керуюсь принципом: «Людина спочатку добра, поганою її роблять обставини». Тож намагаюсь ставитись до оточуючих з теплом, посмішкою та добротою. Адже у кожного своя школа життя, свої емоції, думки, своя історія. Кожен день вдома починається з будильника, обіймів і горнятка теплої води з медом – це заряджає організм, додає радості та емоційного балансу. А день на роботі починається з посмішок, вітань, горнятка кави і гумору колег.  Для мене, кайф на роботі – це моя Membership Experience команда, і вдячні клієнти. Приємно чути, читати, бачити, що ми створюємо нові сплетіння знайомств і співпраці. Клієнти це цінують. Відчуваю себе живою, іноді, навіть занадто 😊 В моїй роботі важливим є вміння поглянути на світ очима інших людей, спробувати зрозуміти, що зараз відчувають вони. Але часом і найважче – дивитися на ситуацію зі сторони. Це не завжди приємно, адже хочеться на перший план поставити власні почуття і бажання. Асоціація, справді, поєднує людей зі схожими життєвими цінностями. Постійний рух не дає нудьгувати. Постійні знайомства допомагають вчитися спілкуванню з різними людьми – мене це, насамперед, шліфує як особистість і ще раз нагадує, всі ми – різні, і в цьому наші можливості і наша сила. І сила Асоціації 💪 В моєму житті часто трапляється так, що не я обираю місце, а місце обирає мене. Десь так склалося з Асоціацією. А пропрацювавши більше 2 років тут – враження, що працюю в Асоціації пів життя and catch a buzz of it. Звичайно, в шаленому ритмі часом в графіку буває пункт «список завдань на день à все пішло не по плану». Але хіба це привід засмучуватись)) Люблю читати. Займаюсь спортом. А з 2011 року надважливою для мене залишається психологія. Зараз розвиваюся у психології на науковому рівні, паралельно з роботою в Асоціації навчаюся в аспірантурі. Психологія дуже допомагає в роботі, забезпеченні клієнтського сервісу. Шлях у психологію був обраний свідомо і щиро вірю, що триватиме усе життя.

Тетяна Сідляренко

Менеджер з питань членства

Після невеликої паузи повертаємось з проектом The Changers – про круту команду EBA, досвід, захоплення, подорожі, страхи, мрії та цінності.

Історії людей, які щодня своїм драйвом розвивають Асоціацію.

Тетяна Сідляренко – менеджер з питань членства:

В житті мене найбільше надихають люди. Кожна людина – це окрема історія. Мені подобається спостерігати за людьми, дізнаватись, що їм подобається, що дратує, їх страхи та прагнення. Люди, насправді, цілеспрямовані, амбітні і якщо дійсно, по справжньому, чогось прагнуть, впевнена – немає нічого неможливого.  

У житті та на роботі керуюсь принципом: «Людина спочатку добра, поганою її роблять обставини». Тож намагаюсь ставитись до оточуючих з теплом, посмішкою та добротою.

Адже у кожного своя школа життя, свої емоції, думки, своя історія.

Кожен день вдома починається з будильника, обіймів і горнятка теплої води з медом – це заряджає організм, додає радості та емоційного балансу.

А день на роботі починається з посмішок, вітань, горнятка кави і гумору колег. 

Для мене, кайф на роботі – це моя Membership Experience команда, і вдячні клієнти. Приємно чути, читати, бачити, що ми створюємо нові сплетіння знайомств і співпраці. Клієнти це цінують. Відчуваю себе живою, іноді, навіть занадто 😊

В моїй роботі важливим є вміння поглянути на світ очима інших людей, спробувати зрозуміти, що зараз відчувають вони.

Але часом і найважче – дивитися на ситуацію зі сторони. Це не завжди приємно, адже хочеться на перший план поставити власні почуття і бажання.

Асоціація, справді, поєднує людей зі схожими життєвими цінностями. Постійний рух не дає нудьгувати. Постійні знайомства допомагають вчитися спілкуванню з різними людьми – мене це, насамперед, шліфує як особистість і ще раз нагадує, всі ми – різні, і в цьому наші можливості і наша сила. І сила Асоціації 💪

В моєму житті часто трапляється так, що не я обираю місце, а місце обирає мене. Десь так склалося з Асоціацією. А пропрацювавши більше 2 років тут – враження, що працюю в Асоціації пів життя and catch a buzz of it.

Звичайно, в шаленому ритмі часом в графіку буває пункт «список завдань на день à все пішло не по плану». Але хіба це привід засмучуватись))

Люблю читати. Займаюсь спортом. А з 2011 року надважливою для мене залишається психологія. Зараз розвиваюся у психології на науковому рівні, паралельно з роботою в Асоціації навчаюся в аспірантурі. Психологія дуже допомагає в роботі, забезпеченні клієнтського сервісу. Шлях у психологію був обраний свідомо і щиро вірю, що триватиме усе життя.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: