fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

The Changers! – special project about EBA superheroes

29/ 08/ 2018
  Європейська Бізнес Асоціація не тільки створила прецедент прозорого лоббінгу в країні, а й об’єднала під одним дахом чудову команду справжніх сміливців – професіоналів, які щодня маленькими кроками змінюють країну на краще. Давайте знайомитися з командою Асоціації ближче, адже за брендом та репутацією EBA стоять дійсно цікаві та самобутні люди – The Changers! Палкий вболівальник «Динамо» та координатор Комітету електронних платежів - Євгеній Веремійченко Відповідаю за сферу безготівкових платежів. Пишаюся тим, що докладаю зусиль до її стрімкого та динамічного розвитку. Це мотивує та свідчить про те, що моя робота недаремна. Мої компанії (Visa, Master Card, Raiffeisen Bank Aval, Oshchadbank, Privat Bank, Укрсоцбанк) – найінноваційніші в світі, вони створюють нові сервіси та рішення, які дозволяють здійснювати платежі ще зручніше, ще швидше, ще безпечніше. Це надихає впроваджувати все це в Україні. Але найбільше моє натхнення – це, звичайно, сім’я. Витрачаю більшу частину заробленого на подорожі – залишилось лише кілька країн в Європі, де ми ще не були, та екзотичні країни. Читав книгу по теорії еволюції, де була думка, що людина від природи вела кочовий спосіб життя, і лише обставини змусили її прив’язатися до конкретної території. Це точно про мене. Невдачі – це нормально. Навчився думати про невдачі як про свідчення того, що ти намагаєшся щось робити в цьому житті. Дякуючи EBA, почав писати на професійну тематику, став колумністом – раніше мені це навіть на думку не приходилоJ Прийшов на співбесіду сюди, озвучили вимоги до посади - написання законодавчих актів, постійні зустрічі, публічні виступи – всі страхи в одній обгортці. Але запросили на другий і третій етапи. Ціную авторитет Асоціації. В перший робочий день телефонував замміністру. Забув представитись, звідки я і хто я. Секретар сказала, щоб я сюди більше ніколи не телефонував. Представився, сказав, що я з ЄБА. Через годину мені зателефонували з незнайомого номеру, і людина на тому кінці представилася заступником міністра До EBA 10 років пропрацював в банківській сфері.  Це навчило дисципліні. Пишу щотижневі та щоденні плани із задачами. Пишу їх заздалегідь, тижневі у п’ятницю, на день – напередодні ввечері. Перше що роблю, приходячи в офіс – читаю пошту, плани та моніторю сайти ВРУ, НБУ, КМУ (Верховної Ради, Кабміну та Нацбанку). Дзвінки в державні органи намагаюсь робити зранку. Вранці люди «там» більш відкриті до спілкування. Не люблю ранки. Зарядку не роблю і на ранковій пробіжці ви мене не зустрінете. По-доброму заздрю тим, хто спроможний активно проводити ранковий час.

Європейська Бізнес Асоціація не тільки створила прецедент прозорого лоббінгу в країні, а й об’єднала під одним дахом чудову команду справжніх сміливців – професіоналів, які щодня маленькими кроками змінюють країну на краще.

Давайте знайомитися з командою Асоціації ближче, адже за брендом та репутацією EBA стоять дійсно цікаві та самобутні люди – The Changers!

Палкий вболівальник «Динамо» та координатор Комітету електронних платежів – Євгеній Веремійченко

Відповідаю за сферу безготівкових платежів. Пишаюся тим, що докладаю зусиль до її стрімкого та динамічного розвитку. Це мотивує та свідчить про те, що моя робота недаремна.

Мої компанії (Visa, Master Card, Raiffeisen Bank Aval, Oshchadbank, Privat Bank, Укрсоцбанк) – найінноваційніші в світі, вони створюють нові сервіси та рішення, які дозволяють здійснювати платежі ще зручніше, ще швидше, ще безпечніше. Це надихає впроваджувати все це в Україні.

Але найбільше моє натхнення – це, звичайно, сім’я. Витрачаю більшу частину заробленого на подорожі – залишилось лише кілька країн в Європі, де ми ще не були, та екзотичні країни. Читав книгу по теорії еволюції, де була думка, що людина від природи вела кочовий спосіб життя, і лише обставини змусили її прив’язатися до конкретної території. Це точно про мене.

Невдачі – це нормально. Навчився думати про невдачі як про свідчення того, що ти намагаєшся щось робити в цьому житті.

Дякуючи EBA, почав писати на професійну тематику, став колумністом – раніше мені це навіть на думку не приходилоJ

Прийшов на співбесіду сюди, озвучили вимоги до посади – написання законодавчих актів, постійні зустрічі, публічні виступи – всі страхи в одній обгортці. Але запросили на другий і третій етапи.

Ціную авторитет Асоціації. В перший робочий день телефонував замміністру. Забув представитись, звідки я і хто я. Секретар сказала, щоб я сюди більше ніколи не телефонував. Представився, сказав, що я з ЄБА. Через годину мені зателефонували з незнайомого номеру, і людина на тому кінці представилася заступником міністра

До EBA 10 років пропрацював в банківській сфері.  Це навчило дисципліні. Пишу щотижневі та щоденні плани із задачами. Пишу їх заздалегідь, тижневі у п’ятницю, на день – напередодні ввечері. Перше що роблю, приходячи в офіс – читаю пошту, плани та моніторю сайти ВРУ, НБУ, КМУ (Верховної Ради, Кабміну та Нацбанку).

Дзвінки в державні органи намагаюсь робити зранку. Вранці люди «там» більш відкриті до спілкування.

Не люблю ранки. Зарядку не роблю і на ранковій пробіжці ви мене не зустрінете. По-доброму заздрю тим, хто спроможний активно проводити ранковий час.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: