fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

The system of electronic logging will work efficiently only if all forest users are connected

11/ 07/ 2019
  Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) поділяє позицію Офісу президента щодо впровадження загальнодержавної системи електронного обліку деревини та наголошує на необхідності приєднання всіх лісокористувачів до цієї системи. Євген Кузьменко. Менеджер комітетів. Для ефективнішої роботи системи електронного обліку деревини критично важливо, щоб до неї підключилися всі лісокористувачі, незалежно від форми підпорядкування. Він нагадав, що система демонструє всі дані - від заготівлі лісу до його продажу або надходження на переробку: хто і на підставі яких документів заготовив, характеристики деревини, а також кому і за якою ціною її продали. Ця система вже впроваджена в лісових господарствах, підпорядкованих Держлісагентству. Але вона не поширюється на інших лісокористувачів, таких як державні підприємства Міноборони, Мінекології, комунальні підприємства та інші. Вони, за різними даними, заготовляють від 17% до 27% від загального обсягу деревини, - прокоментував агентству Інтерфакс-Україна менеджер комітетів ЄБА Євген Кузьменко. За його словами, така ситуація дає можливість маніпуляцій з походженням деревини. Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський указом зобовязав держпідприємства Міноборони до 1 листопада 2019 року перейти на централізований електронний облік деревини, а також доручив облдержадміністраціям активізувати розяснювальну роботу щодо використання цієї системи лісокористувачами комунальної власності. При цьому президент запропонував ввести кримінальну та адміністративну відповідальність за обіг деревини без внесення відомостей до Єдиної державної системи електронного обліку деревини. За даними Держлісагентства, в підпорядкуванні Міноборони перебуває близько 1% Лісового фонду України. Джерело: Інтерфакс

Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) поділяє позицію Офісу президента щодо впровадження загальнодержавної системи електронного обліку деревини та наголошує на необхідності приєднання всіх лісокористувачів до цієї системи.

Євген Кузьменко Менеджер комітетів
Для ефективнішої роботи системи електронного обліку деревини критично важливо, щоб до неї підключилися всі лісокористувачі, незалежно від форми підпорядкування.

Він нагадав, що система демонструє всі дані – від заготівлі лісу до його продажу або надходження на переробку: хто і на підставі яких документів заготовив, характеристики деревини, а також кому і за якою ціною її продали.

“Ця система вже впроваджена в лісових господарствах, підпорядкованих Держлісагентству. Але вона не поширюється на інших лісокористувачів, таких як державні підприємства Міноборони, Мінекології, комунальні підприємства та інші. Вони, за різними даними, заготовляють від 17% до 27% від загального обсягу деревини”, – прокоментував агентству “Інтерфакс-Україна” менеджер комітетів ЄБА Євген Кузьменко.

За його словами, така ситуація дає можливість маніпуляцій з походженням деревини.

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський указом зобов’язав держпідприємства Міноборони до 1 листопада 2019 року перейти на централізований електронний облік деревини, а також доручив облдержадміністраціям активізувати роз’яснювальну роботу щодо використання цієї системи лісокористувачами комунальної власності.

При цьому президент запропонував ввести кримінальну та адміністративну відповідальність за обіг деревини без внесення відомостей до Єдиної державної системи електронного обліку деревини.

За даними Держлісагентства, в підпорядкуванні Міноборони перебуває близько 1% Лісового фонду України.

Джерело: Інтерфакс

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: