fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Стаття Надії Савченко для журналу La Boussole magazine

02/ 05/ 2024
  💪 Рекрутингова агенція — це більше, ніж просто рієлтори вакансій. Це саме ті спеціалісти, які розуміють запит, домовляються, чують, аналізують та підтримують, бо насамперед працюють не з ресурсами, а з людьми. 👉  Сьогодні, окрім запитів із професійними амбіціями або омріяної самореалізації, агенція має зовсім новий досвід з українцями, які вимушено переїхали, із внутрішньо переміщеними особами, з ветеранами. 🌸 Проте несподівано всіх їх об’єднує жага жити своє життя «на чистовик», не витрачати більше час на роботу заради роботи. ... 🖇 Так починається стаття Надії для La Boussole magazine: Яка вона воєнна українська реальність на ринку праці? Яку навичку потрібно тренувати абсолютно всім кандидатам? А що робити роботодавцю? Як наважитись на зміну роботи? Відповіді ви знайдете у повній версії статті за посиланням: https://drive.google.com/file/d/11Odep7aBrTeyITDXZqTRlxgCkDbM_AW9/view?usp=sharing 🌟 Дякуємо Тетяно Костіна за можливість поділитись досвідом, думками та допомогти іншим на тернистому шляху пошуку себе.  

💪 Рекрутингова агенція — це більше, ніж просто рієлтори вакансій. Це саме ті спеціалісти, які розуміють запит, домовляються, чують, аналізують та підтримують, бо насамперед працюють не з ресурсами, а з людьми.

👉  Сьогодні, окрім запитів із професійними амбіціями або омріяної самореалізації, агенція має зовсім новий досвід з українцями, які вимушено переїхали, із внутрішньо переміщеними особами, з ветеранами.

🌸 Проте несподівано всіх їх об’єднує жага жити своє життя «на чистовик», не витрачати більше час на роботу заради роботи. …”

🖇 Так починається стаття Надії для La Boussole magazine:

  • Яка вона воєнна українська реальність на ринку праці?
  • Яку навичку потрібно тренувати абсолютно всім кандидатам?
  • А що робити роботодавцю?
  • Як наважитись на зміну роботи?

Відповіді ви знайдете у повній версії статті за посиланням: https://drive.google.com/file/d/11Odep7aBrTeyITDXZqTRlxgCkDbM_AW9/view?usp=sharing

🌟 Дякуємо Тетяно Костіна за можливість поділитись досвідом, думками та допомогти іншим на тернистому шляху пошуку себе.  

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: