fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Use of cash registers for business is simplified

13/ 06/ 2018
  Для Європейської Бізнес Асоціації ініціатива використання реєстраторів розрахункових операцій та детінізації розрахунків завжди була одним із головних пріоритетів. Вже декілька років Асоціація займає активну позицію щодо лібералізації ринку РРО та просуває ідею застосування РРО всіма учасниками ринку. Тривалий час бізнес шукав оптимальний варіант використання РРО, що був би прийнятним як для держави, так і для бізнесу. За цей тривали час Асоціація спільно з Мінфіном, ДФС, Мінекономрозвитку напрацювали ряд нормативних документів, які мають сприяти поширенню застосування РРО підприємцями. Ми раді повідомити, що сьогодні Уряд прийняв дві постанови. Перша спрощує використання РРО та дає можливість всім учасникам ринку, які вже використовують РРО, зменшити в рази свої витрати на їх обслуговування. Друга запускає пілотний проект реєстрації та експлуатації новітніх моделей та технологій в цій сфері та дає можливість використовувати РРО всім без винятку суб’єктам господарювання. Відтепер буде набагато легше зареєструвати як РРО мобільні телефони, планшети, ноутбуки та інші гаджети, адже вартість самого касового апарату на сьогоднішній день становить від 5 до 20 тис. грн. В результаті це призведе до детінізації готівкових розрахунків та збільшить надходження до державного бюджету. Асоціація дякує державним органам, експертам та усім, хто долучився до розробки цих нормативно-правових актів за співпрацю та конструктивний діалог.

Для Європейської Бізнес Асоціації ініціатива використання реєстраторів розрахункових операцій та детінізації розрахунків завжди була одним із головних пріоритетів. Вже декілька років Асоціація займає активну позицію щодо лібералізації ринку РРО та просуває ідею застосування РРО всіма учасниками ринку. Тривалий час бізнес шукав оптимальний варіант використання РРО, що був би прийнятним як для держави, так і для бізнесу.

За цей тривали час Асоціація спільно з Мінфіном, ДФС, Мінекономрозвитку напрацювали ряд нормативних документів, які мають сприяти поширенню застосування РРО підприємцями. Ми раді повідомити, що сьогодні Уряд прийняв дві постанови. Перша спрощує використання РРО та дає можливість всім учасникам ринку, які вже використовують РРО, зменшити в рази свої витрати на їх обслуговування.

Друга запускає пілотний проект реєстрації та експлуатації новітніх моделей та технологій в цій сфері та дає можливість використовувати РРО всім без винятку суб’єктам господарювання. Відтепер буде набагато легше зареєструвати як РРО мобільні телефони, планшети, ноутбуки та інші гаджети, адже вартість самого касового апарату на сьогоднішній день становить від 5 до 20 тис. грн. В результаті це призведе до детінізації готівкових розрахунків та збільшить надходження до державного бюджету.

Асоціація дякує державним органам, експертам та усім, хто долучився до розробки цих нормативно-правових актів за співпрацю та конструктивний діалог.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: