fbpx

“Soybean rapeseed edits”

27/ 11/ 2018
  У грудні минулого року ВРУ прийняла так звані «соєво-рапсові правки», якими скасувала відшкодування ПДВ на сою з 1 вересня цього року і на рапс з 1 січня 2020. І такими діями перекреслила принципи вільної конкуренції. В кінці літа був прийнятий і набув чинності законопроект №7403-д, яким була введена тимчасова відміна відшкодування ПДВ при експорті соєвих бобів (з 1 вересня 2018 року по 31 грудня 2021 роки) і ріпаку (з 1 січня 2020 року до 31 грудня 2021 року). У той же час, було зроблено виняток для підприємств-виробників, які самостійно вирощують зазначену продукцію на землях сільгосппризначення. Подібна вибіркова податкова політика дискримінує інших учасників зернового ринку та створює перекос на ринку. Детальніше про це для Kyiv Post розказала Ірина Душник, виконавчий директор Комітету олійних та зернових культур Асоціації. З матеріалом можна ознайомитись за посиланням

У грудні минулого року ВРУ прийняла так звані «соєво-рапсові правки», якими скасувала відшкодування ПДВ на сою з 1 вересня цього року і на рапс з 1 січня 2020. І такими діями перекреслила принципи вільної конкуренції.

В кінці літа був прийнятий і набув чинності законопроект №7403-д, яким була введена тимчасова відміна відшкодування ПДВ при експорті соєвих бобів (з 1 вересня 2018 року по 31 грудня 2021 роки) і ріпаку (з 1 січня 2020 року до 31 грудня 2021 року). У той же час, було зроблено виняток для підприємств-виробників, які самостійно вирощують зазначену продукцію на землях сільгосппризначення.

Подібна вибіркова податкова політика дискримінує інших учасників зернового ринку та створює перекос на ринку. Детальніше про це для Kyiv Post розказала Ірина Душник, виконавчий директор Комітету олійних та зернових культур Асоціації.

З матеріалом можна ознайомитись за посиланням

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: