fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Control of isolated ballast water in ports is canceled

26/ 04/ 2019
  Кабінет міністрів опублікував довгоочікуваний та важливий для морегосподарського комплексу документ - Постанову, яка скасовує відбір ізольованого баласту. Ми очікуємо, що цей крок позитивно вплине на інвестиційний клімат та в цілому імідж України як морської держави. Щиро дякуємо Уряду за увагу до проблем бізнесу та сподіваємося, що наш діалог продовжиться під час фахової розробки та публічного обговорення інших визначальних для розвитку галузі документів. Нещодавній коментар координатора Комітету з логістики Асоціації Ярини Скороход щодо скасування контролю баластних вод за посиланням.

Кабінет міністрів опублікував довгоочікуваний та важливий для морегосподарського комплексу документ – Постанову, яка скасовує відбір ізольованого баласту.

Ми очікуємо, що цей крок позитивно вплине на інвестиційний клімат та в цілому імідж України як морської держави.

Щиро дякуємо Уряду за увагу до проблем бізнесу та сподіваємося, що наш діалог продовжиться під час фахової розробки та публічного обговорення інших визначальних для розвитку галузі документів.

Нещодавній коментар координатора Комітету з логістики Асоціації Ярини Скороход щодо скасування контролю баластних вод за посиланням.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: