fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA met with Hugues Mingarelli and Ivanna Klympush-Tsintsadze

15/ 05/ 2018
    Вчора бізнес-спільнота Європейської Бізнес Асоціації зустрілася з головними експертами з імплементації Угоди про Асоціацію з ЄС - Іванною Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, та Хюгом Мінгареллі, головою Представництва ЄС в Україні. Деякі основні тези, що прозвучали під час івенту: Іванна Климпуш-Цинцадзе - Ми хочемо, щоб бізнес-спільнота біла залучена до процесів імплементації Угоди про Асоціацію; За кілька останніх років нам вдалося розробити систему імплементації Угоди на рівні Уряду та Парламенту Ефективна імплементація Угоди – не просто питання якісного перекладу. Ми зіштовхнулися з великою кількістю спецтермінів. Саме тому, ми залучили до роботи над українським текстом різнофахових експертів, які допомагають коректно відобразити зміст та сутність угоди. Є безліч сфер, у яких ми все ще досить повільно просуваємося в контексті реалізації умов Угоди про Асоціацію. Наприклад, це транспортний сектор: стан доріг, залізниця, річковий транспорт, перевезення шкідливих речовин та багато інших нюансів дуже потребують вдосконалення. Дуже хотілося, щоб Україна була присутня у порядку денному стрімкого digital-розвитку країн ЄС. Деякі питання, які схвально сприймають урядовці, зустрічають певний опір з боку парламентарів. В той же час, незважаючи на безліч проблем, ми сподіваємося, що прогрес у реформах все ж таки помітний. Хюг Мінгареллі – Україна маленькими кроками, але все ж рухається у бік європейської інтеграції. Наприклад, два роки тому назад експорт українських товарів складав 25%, а зараз цей показник піднявся до 45%. Уже існує спільна дорожня карта, щоб Уряд і Парламент спільно змогли докласти зусиль для введення Угоди про Асоціацію в дію. Ми бачимо супротив з боку деяких відомств та секторів, зокрема це стосується санітарних та фітосанітарних норм енергетики та енергоефективності. Політичні лідери мають свої власні політичні амбіції – це зрозуміло. Але я знаю багато чудових реформаторів, світлих голів, які поки що, на жаль, не мають шансів бути обраними. Ми залучені у проекти з мікрофінансування. Так, ми плануємо запровадити в Україні європейський інвестиційний план, презентація якого відбудеться вже цього тижня. Ще одна проблема сприйняття України європейською спільнотою – засилля поганих новин. У європейських ЗМІ Україна, на жаль, згадується в контексті війні, корупційних скандалів та загалом має негативний імідж. Дякуємо нашим гостям за відвертість та розяснення. З боку бізнесу, ми готові долучатися до усіх процесів впровадження умов Угоди про Асоціацію, де можемо бути корисними та компетентними.
01/

 

Вчора бізнес-спільнота Європейської Бізнес Асоціації зустрілася з головними експертами з імплементації Угоди про Асоціацію з ЄС – Іванною Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, та Хюгом Мінгареллі, головою Представництва ЄС в Україні.

Деякі основні тези, що прозвучали під час івенту:

Іванна Климпуш-Цинцадзе

  • Ми хочемо, щоб бізнес-спільнота біла залучена до процесів імплементації Угоди про Асоціацію;
  • За кілька останніх років нам вдалося розробити систему імплементації Угоди на рівні Уряду та Парламенту
  • Ефективна імплементація Угоди – не просто питання якісного перекладу. Ми зіштовхнулися з великою кількістю спецтермінів. Саме тому, ми залучили до роботи над українським текстом різнофахових експертів, які допомагають коректно відобразити зміст та сутність угоди.
  • Є безліч сфер, у яких ми все ще досить повільно просуваємося в контексті реалізації умов Угоди про Асоціацію. Наприклад, це транспортний сектор: стан доріг, залізниця, річковий транспорт, перевезення шкідливих речовин та багато інших нюансів дуже потребують вдосконалення.
  • Дуже хотілося, щоб Україна була присутня у порядку денному стрімкого digital-розвитку країн ЄС.
  • Деякі питання, які схвально сприймають урядовці, зустрічають певний опір з боку парламентарів.
  • В той же час, незважаючи на безліч проблем, ми сподіваємося, що прогрес у реформах все ж таки помітний.

Хюг Мінгареллі

  • Україна маленькими кроками, але все ж рухається у бік європейської інтеграції. Наприклад, два роки тому назад експорт українських товарів складав 25%, а зараз цей показник піднявся до 45%.
  • Уже існує спільна дорожня карта, щоб Уряд і Парламент спільно змогли докласти зусиль для введення Угоди про Асоціацію в дію.
  • Ми бачимо супротив з боку деяких відомств та секторів, зокрема це стосується санітарних та фітосанітарних норм енергетики та енергоефективності.
  • Політичні лідери мають свої власні політичні амбіції – це зрозуміло. Але я знаю багато чудових реформаторів, світлих голів, які поки що, на жаль, не мають шансів бути обраними.
  • Ми залучені у проекти з мікрофінансування. Так, ми плануємо запровадити в Україні європейський інвестиційний план, презентація якого відбудеться вже цього тижня.
  • Ще одна проблема сприйняття України європейською спільнотою – засилля поганих новин. У європейських ЗМІ Україна, на жаль, згадується в контексті війні, корупційних скандалів та загалом має негативний імідж.

Дякуємо нашим гостям за відвертість та роз’яснення. З боку бізнесу, ми готові долучатися до усіх процесів впровадження умов Угоди про Асоціацію, де можемо бути корисними та компетентними.

Reports and photo galleries

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: