fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Seminar: Practical aspects of the procedure for obtaining the status of Authorized Economic Operator (AEO)

16/ 12/ 2020
    15 грудня в рамках Митного комітету Асоціації відбувся практичний семінар, присвячений обговоренню процедури отримання статусу авторизованого економічного оператора. Спрощення митних процедур та довіра митниці – це ті можливості, які надасть бізнесу статус АЕО. Отже, ми поспілкувалися стосовно усіх нюансів отримання статусу АЕО з розробниками законодавства про АЕО, а саме Оксаною Дрозач – координатором митної реформи Офісу підтримки реформ (RST) при Міністерстві фінансів України, радником заступника Міністра фінансів України та Олексієм Воробйовим – експертом з питань запровадження АЕО Програми ЄС з підтримки управління державними фінансами в Україні (EU4PFM), Андрієм Теплим, начальником управління супроводження авторизованих економічних операторів Департаменту організації митного контролю та митного оформлення Держмитслужби.  Дякуємо спікерам та усім учасникам зустрічі! Деталі зустрічі – у відеозаписі.
01/

 

15 грудня в рамках Митного комітету Асоціації відбувся практичний семінар, присвячений обговоренню процедури отримання статусу авторизованого економічного оператора.

Спрощення митних процедур та довіра митниці – це ті можливості, які надасть бізнесу статус АЕО. Отже, ми поспілкувалися стосовно усіх нюансів отримання статусу АЕО з розробниками законодавства про АЕО, а саме Оксаною Дрозач – координатором митної реформи Офісу підтримки реформ (RST) при Міністерстві фінансів України, радником заступника Міністра фінансів України та Олексієм Воробйовим – експертом з питань запровадження АЕО Програми ЄС з підтримки управління державними фінансами в Україні (EU4PFM), Андрієм Теплим, начальником управління супроводження авторизованих економічних операторів Департаменту організації митного контролю та митного оформлення Держмитслужби. 

Дякуємо спікерам та усім учасникам зустрічі! Деталі зустрічі – у відеозаписі.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: