fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Секретаріат Енергетичного співтовариства підтримав впроваджені НКРЕКП тарифи Операторів ГРМ, які запрацюють з 1 липня 2020 року

28/ 05/ 2020
  27 травня відбулось засідання підкомітету з питань газової, газотранспортної галузі та політики газопостачання Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Комітет з Енергетики Асоціації підтримує впровадження тарифів для Операторів ГРМ з 1 липня 2020 року, що дозволить виправити ситуацію на ринку та виправити збитковість тарифів на розподіл природного газу. Загалом таку позицію і розділяють представники Секретаріату Енергетичного співтовариства. Експерт Секретаріату Енергетичного співтовариства Грегор Вейнзетталь визначив дві основні причини виникнення проблеми боргів, між Оператором ГТС та операторами газорозподільних мереж. На його думку, ними є збиткові тарифи на розподіл газу, які діяли до 1 липня 2020 року, та несанкціоновані відбори газу виробниками тепла для потреб населення. Нас турбує інформація про те що є наміри відмінити заплановане на 1 липня 2020 року вирівнювання тарифів на розподіл природного газу до економічно обґрунтованого рівня. Ми наполегливо рекомендуємо провести таке вирівнювання, що дозволить вирішити проблему боргів за небаланси, - сказав Георг Вейзентталь. Щодо проблематики постачання газу виробникам тепла, то в Секретаріаті Енергетичного співтовариства вважають, що вони мають бути безперервними, не дивлячись на борги. А врегулювання проблемної заборгованості має проводитися за результатами опалювального сезону. В свою чергу,  Оператори ГРМ висловили готовність до проведення прозорих закупівель газу на ринку. Комітет з енергетики Aсоціації цілком розділяє підхід Секретаріату Енергетичного співтовариства розумінні базових проблем галузі і сподівається, що проблема небалансів буде вирішена на регуляторному та законодавчому рівні. А питання передбачуваності в питаннях регулювання політики господарської діяльності суб’єктів природних монополій стане правилом.  

27 травня відбулось засідання підкомітету з питань газової, газотранспортної галузі та політики газопостачання Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Комітет з Енергетики Асоціації підтримує впровадження тарифів для Операторів ГРМ з 1 липня 2020 року, що дозволить виправити ситуацію на ринку та виправити збитковість тарифів на розподіл природного газу. Загалом таку позицію і розділяють представники Секретаріату Енергетичного співтовариства.

Експерт Секретаріату Енергетичного співтовариства Грегор Вейнзетталь визначив дві основні причини виникнення проблеми боргів, між Оператором ГТС та операторами газорозподільних мереж. На його думку, ними є збиткові тарифи на розподіл газу, які діяли до 1 липня 2020 року, та несанкціоновані відбори газу виробниками тепла для потреб населення.

“Нас турбує інформація про те що є наміри відмінити заплановане на 1 липня 2020 року вирівнювання тарифів на розподіл природного газу до економічно обґрунтованого рівня. Ми наполегливо рекомендуємо провести таке вирівнювання, що дозволить вирішити проблему боргів за небаланси”, – сказав Георг Вейзентталь.

Щодо проблематики постачання газу виробникам тепла, то в Секретаріаті Енергетичного співтовариства вважають, що вони мають бути безперервними, не дивлячись на борги. А врегулювання проблемної заборгованості має проводитися за результатами опалювального сезону. В свою чергу,  Оператори ГРМ висловили готовність до проведення прозорих закупівель газу на ринку.

Комітет з енергетики Aсоціації цілком розділяє підхід Секретаріату Енергетичного співтовариства розумінні базових проблем галузі і сподівається, що проблема небалансів буде вирішена на регуляторному та законодавчому рівні. А питання передбачуваності в питаннях регулювання політики господарської діяльності суб’єктів природних монополій стане правилом.

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: