fbpx

Tax Development Programme

06/ 02/ 2020
    Податкова сфера вважається однією з найбільш нестабільних сфер ведення бізнесу, адже щомісяця відбувається внесення змін до законодавства, які необхідно опанувати для успішного розвитку підприємницької діяльності. Дякуємо чудовим тренерам: Олександру Федосєєнко, Ірині Губіній, Ларисі Антощук, Геннадію Войціцькому та Роману Корень за інформативне проведення Програми розвитку з податків, професіоналізм у висвітленні проблемних аспектів, доступність подачі матеріалу та бажання поділитися власним досвідом. Окрема подяка EY Ukraine та Baker McKenzie за приємну співпрацю!
01/

 

Податкова сфера вважається однією з найбільш нестабільних сфер ведення бізнесу, адже щомісяця відбувається внесення змін до законодавства, які необхідно опанувати для успішного розвитку підприємницької діяльності.

Дякуємо чудовим тренерам: Олександру Федосєєнко, Ірині Губіній, Ларисі Антощук, Геннадію Войціцькому та Роману Корень за інформативне проведення Програми розвитку з податків, професіоналізм у висвітленні проблемних аспектів, доступність подачі матеріалу та бажання поділитися власним досвідом. Окрема подяка EY Ukraine та Baker McKenzie за приємну співпрацю!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: