fbpx

Development Programme on Logistics

14/ 11/ 2019
    Основне завдання логістики полягає в тому, щоб всі стадії (забезпечення, виробництва і збуту) розглядалися як єдиний та безперервний процес трансформації та руху продукту і повязаної з цим інформації. Впровадження інтегрованої логістики виконує цілу низку завдань: ✅ підтримує системну стійкість промислової компанії на ринку; ✅ узгоджує внутрішньо-фірмові протиріччя між закупівлями, маркетингом, фінансами і продажем; ✅ оптимізує міжорганізаційні взаємозвязки із логістичними посередниками. Дякуємо чудовим тренерам: Олександру Лазарєву, Руслану Переверзєву, Каріні Єроменко, Андрію Шкляру, Дмитру Кияшко та Андрію Криворотову за інформативне проведення Програми розвитку з логістики, професіоналізм, доступність подачі матеріалу та бажання поділитися власними знаннями та досвідом!  Окрема подяка Lamarin LLC, ZAMMLER GROUP, DSV - Global Transport and Logistics, Центр транспортных стратегий, Фармацевтична фірма Дарниця та DHL за приємну співпрацю!
01/

 

Основне завдання логістики полягає в тому, щоб всі стадії (забезпечення, виробництва і збуту) розглядалися як єдиний та безперервний процес трансформації та руху продукту і пов’язаної з цим інформації. Впровадження інтегрованої логістики виконує цілу низку завдань:

✅ підтримує системну стійкість промислової компанії на ринку;

✅ узгоджує внутрішньо-фірмові протиріччя між закупівлями, маркетингом, фінансами і продажем;

✅ оптимізує міжорганізаційні взаємозв’язки із логістичними посередниками.

Дякуємо чудовим тренерам: Олександру Лазарєву, Руслану Переверзєву, Каріні Єроменко, Андрію Шкляру, Дмитру Кияшко та Андрію Криворотову за інформативне проведення Програми розвитку з логістики, професіоналізм, доступність подачі матеріалу та бажання поділитися власними знаннями та досвідом!  Окрема подяка Lamarin LLC, ZAMMLER GROUP, DSV – Global Transport and Logistics, Центр транспортных стратегий, Фармацевтична фірма “Дарниця” та DHL за приємну співпрацю!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: