fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Development Programme on Effective People Management

23/ 04/ 2018
  Управління людьми є досить широким поняттям, яке охоплює знання про те, як правильно управляти людьми на роботі, на виробництві, в певному підрозділі, в масштабах корпорацій, у відносинах між колегами та партнерами по бізнесу. Дякуємо Світлані Григорович за яскраву інтерактивну насиченість програми Development Programme on Effective People Management, професіоналізм, захоплюючий контент та особливу подачу матеріалу, яка надихнула учасників на творчу залученість у завдання та створила атмосферу командної роботи!

Управління людьми є досить широким поняттям, яке охоплює знання про те, як правильно управляти людьми на роботі, на виробництві, в певному підрозділі, в масштабах корпорацій, у відносинах між колегами та партнерами по бізнесу.

Дякуємо Світлані Григорович за яскраву інтерактивну насиченість програми Development Programme on Effective People Management, професіоналізм, захоплюючий контент та особливу подачу матеріалу, яка надихнула учасників на творчу залученість у завдання та створила атмосферу командної роботи!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: