fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Development Programme on Effective People Management

14/ 03/ 2019
  Ефективний менеджмент – це не просто ефективне керівництво, яке здатне змусити або спонукати, зацікавити підлеглих йому працівників працювати енергійно, продуктивно, з високою віддачею, а це співпраця людей в послідовному русі до спільної мети, цінність якої перевищує витрати ресурсів, енергії або зусиль. Управління людьми – це мистецтво, яке потребує постійного вдосконалення протягом всього життя. Навіть найдосвідченіші менеджери періодично оновлюють свої знання та навички, щоб бути в тренді сучасних тенденцій. Чим раніше людина замислюється над здобуттям менеджерських компетенцій, чим більше часу приділяє їх вдосконаленню, тим краще та швидше складається її кар’єра та досягаються професійні цілі. Протягом активних та насичених восьми занять учасники програми з ефективного менеджменту прокачували навички лідера та ефективного менеджера та здобували нові знання. Тренер програми Світлана Григорович поділилася цінними знаннями та багатим досвідом. Отримані на програмі знання учасники вже активно втілюють в роботу своїх компаній та діляться враженнями с колегами.

Ефективний менеджмент – це не просто ефективне керівництво, яке здатне змусити або спонукати, зацікавити підлеглих йому працівників працювати енергійно, продуктивно, з високою віддачею, а це співпраця людей в послідовному русі до спільної мети, цінність якої перевищує витрати ресурсів, енергії або зусиль.

Управління людьми – це мистецтво, яке потребує постійного вдосконалення протягом всього життя. Навіть найдосвідченіші менеджери періодично оновлюють свої знання та навички, щоб бути в тренді сучасних тенденцій. Чим раніше людина замислюється над здобуттям менеджерських компетенцій, чим більше часу приділяє їх вдосконаленню, тим краще та швидше складається її кар’єра та досягаються професійні цілі.

Протягом активних та насичених восьми занять учасники програми з ефективного менеджменту прокачували навички лідера та ефективного менеджера та здобували нові знання. Тренер програми Світлана Григорович поділилася цінними знаннями та багатим досвідом. Отримані на програмі знання учасники вже активно втілюють в роботу своїх компаній та діляться враженнями с колегами.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: