fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Design Thinking Development Programme

08/ 11/ 2019
    Вміння творчо підходити до вирішення питань, систематизація та правильна обробка інформації – одні з найважливіших навичок сучасної людини. Метод дизайн-мислення – є однією з світових методик для створення інновацій. Це процес являє собою і напрям думок та світогляд, який дозволяє людині вірити, що вона здатна робити зміни та створювати інновації. Дякуємо чарівним Катерині Коваленко та Наталії Волковій за інтерактивну насичену Програму розвитку з дизайн-мислення, професіоналізм, легкість подачі матеріалу та бажання поділитися власними знаннями! Окрема подяка Die Kulturträger за приємну співпрацю!
01/

 

Вміння творчо підходити до вирішення питань, систематизація та правильна обробка інформації – одні з найважливіших навичок сучасної людини. Метод дизайн-мислення – є однією з світових методик для створення інновацій. Це процес являє собою і напрям думок та світогляд, який дозволяє людині вірити, що вона здатна робити зміни та створювати інновації.

Дякуємо чарівним Катерині Коваленко та Наталії Волковій за інтерактивну насичену Програму розвитку з дизайн-мислення, професіоналізм, легкість подачі матеріалу та бажання поділитися власними знаннями! Окрема подяка Die Kulturträger за приємну співпрацю!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: