fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Professional orientation platform of the European Business Association

25/ 11/ 2017
  Перехідний вік - нелегкий період як для самих підлітків, так і для їх батьків. Адже підліток в цей період - це згусток невгамовної енергії, що має на меті знести все навколо... І як наслідок, виникають певні проблеми і потреби батьків підлітків в цей період: - Підліток сперечається і негативно реагує на ваші поради і рекомендації. Здійснює вчинки, які на ваш погляд, ведуть по невірному шляху. - Дитина так чи інакше здобуває свій життєвий досвід. Але Вам так хочеться його вберегти від невірних рішень та вчинків, безглуздих помилок. - Хочете «підстелити соломку» і в той же час не перегнути палицю в зайвій турботі і піклуванні. - Мрієте, щоб дитина не потрапила під вплив так званих «лідерів» думок та навчилася відокремлювати основне - Бажаєте допомогти підлітку визначитися з напрямком вже зараз, щоб не втратити безцінний час, а навпаки, інвестувати його в ті навички, які безумовно стануть йому в нагоді в майбутній професії. Після проходження курсу Ваш підліток: Зрозуміє які професії будуть затребувані в майбутньому Дізнається, як мрію перетворити в мету Зможе визначити свої таланти (сильні і слабкі сторони, над чим працювати) Усвідомить важливість вибору - відпрацює навик “вибирати” Навчиться правильно ставити цілі , що ведуть до успіху Дізнається більше про себе (хто я? що я вмію? чого хочу? які мої таланти?) Зрозуміє яка професія розкриє його індивідуальний потенціал В ігровій формі “проживе” обрану професію Зявиться бажання йти до власної мети Деталі програми можна знайти за посиланням.

Перехідний вік – нелегкий період як для самих підлітків, так і для їх батьків. Адже підліток в цей період – це згусток невгамовної енергії, що має на меті “знести” все навколо…

І як наслідок, виникають певні проблеми і потреби батьків підлітків в цей період:

– Підліток сперечається і негативно реагує на ваші поради і рекомендації. Здійснює вчинки, які на ваш погляд, ведуть по невірному шляху.

– Дитина так чи інакше здобуває свій життєвий досвід. Але Вам так хочеться його вберегти від невірних рішень та вчинків, безглуздих помилок.

– Хочете «підстелити соломку» і в той же час не перегнути палицю в зайвій турботі і піклуванні.

– Мрієте, щоб дитина не потрапила під вплив так званих «лідерів» думок та навчилася відокремлювати основне

– Бажаєте допомогти підлітку визначитися з напрямком вже зараз, щоб не втратити безцінний час, а навпаки, інвестувати його в ті навички, які безумовно стануть йому в нагоді в майбутній професії.

Після проходження курсу Ваш підліток:

  • Зрозуміє які професії будуть затребувані в майбутньому
  • Дізнається, як мрію перетворити в мету
  • Зможе визначити свої таланти (сильні і слабкі сторони, над чим працювати)
  • Усвідомить важливість вибору – відпрацює навик “вибирати”
  • Навчиться правильно ставити цілі , що ведуть до успіху
  • Дізнається більше про себе (хто я? що я вмію? чого хочу? які мої таланти?)
  • Зрозуміє яка професія розкриє його індивідуальний потенціал
  • В ігровій формі “проживе” обрану професію
  • З’явиться бажання йти до власної мети

Деталі програми можна знайти за посиланням.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: