fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Presentation of programs to support the financing of SME projects

22/ 04/ 2019
    Проект Unlimit Ukraine by EBA набирає обертів ✈️ Координатор проекту Unlimit Ukraine by EBA - Олена Еро виступила з презентацією проекту на довгоочікуваній події для всіх представників малого та середнього бізнесу- на Третій Фінансовій Ярмарці 2019. Урочисто відкривали ярмарку: Ернст Райхкль, Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні Хюг Мінгареллі, Посол Європейського Союзу, голова представництва ЄС в Україні Катерина Рожкова, Перший заступник Голови Національного Банку України Олег Стринжа, виконавчий директор НУФ На заході презентували результати програми з підтримки фінансування інвестиційних проектів МСБ, що фінансуються через Німецький банк розвитку КfW та ініціативи EU4Business. Була змога почути зворотній зв’язок від учасників програми НУФ з підтримки фінансування інвестиційних проектів МСБ. Також було презентавано програму «Підтримка ЄС для Сходу України, полегшення доступу до фінансування», що реалізується КfW через Німецько-Український фонд (НУФ). Наступною була панель з НУФ і представниками банків-партнерів про відновлення кредитування МСБ та церемонія підписання Угоди про фінансування реалізації проекту «Підтримка ЄС для Сходу України, полегшення доступу до фінансування» між KfW та НУФ. Говорили про внесок Німеччини в розвиток малого і середнього бізнесу в Україні, про роль органів місцевого самоврядування у підтримці та розвитку малих і середніх підприємств та співпрацю з НУФ. Останньою, завершуючою дискусійною панелю була презентація програм підтримки малого і середнього бізнесу в рамках ініціативи EU4Business, офісу SMEDO та Європейської Бізнес Асоціації.
01/

 

Проект Unlimit Ukraine by EBA набирає обертів ✈️ Координатор проекту Unlimit Ukraine by EBA – Олена Еро виступила з презентацією проекту на довгоочікуваній події для всіх представників малого та середнього бізнесу- на Третій Фінансовій Ярмарці 2019.

Урочисто відкривали ярмарку:

Ернст Райхкль, Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні

Хюг Мінгареллі, Посол Європейського Союзу, голова представництва ЄС в Україні

Катерина Рожкова, Перший заступник Голови Національного Банку України

Олег Стринжа, виконавчий директор НУФ

На заході презентували результати програми з підтримки фінансування інвестиційних проектів МСБ, що фінансуються через Німецький банк розвитку КfW та ініціативи EU4Business. Була змога почути зворотній зв’язок від учасників програми НУФ з підтримки фінансування інвестиційних проектів МСБ. Також було презентавано програму «Підтримка ЄС для Сходу України, полегшення доступу до фінансування», що реалізується КfW через Німецько-Український фонд (НУФ).

Наступною була панель з НУФ і представниками банків-партнерів про відновлення кредитування МСБ та церемонія підписання Угоди про фінансування реалізації проекту «Підтримка ЄС для Сходу України, полегшення доступу до фінансування» між KfW та НУФ. Говорили про внесок Німеччини в розвиток малого і середнього бізнесу в Україні, про роль органів місцевого самоврядування у підтримці та розвитку малих і середніх підприємств та співпрацю з НУФ.

Останньою, завершуючою дискусійною панелю була презентація програм підтримки малого і середнього бізнесу в рамках ініціативи EU4Business, офісу SMEDO та Європейської Бізнес Асоціації.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: