fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

PMD Pre-MBA (UKR/RU) Моdule 5 “People Management and Employer’s Reputa”

14/ 03/ 2020
    Тенденції сучасного ринку праці стрімко змінюються. Однак, стабільним залишається констатування очевидного факту: сучасний ринок праці - це ринок пошукача, а не роботодавця, що в свою чергу підтверджує необхідність та важливість системного формування репутації компанії – побудови позитивного бренду роботодавця, який неможливий без залучення середнього та вищого менеджменту, забезпечення високої лояльності та мотивації персоналу, а також розуміння цінностей та ідеології компанії. Дякуємо талановитій Тетяні Пашкіній за проведення насиченого інформативного модуля: Управління людьми та репутація роботодавця; професіоналізм, легкість і доступність подачі матеріалу та бажання поділитися власними знаннями та цінним досвідом! Особлива подяка нашим партнерам: U-Integral, CXdesign, Japan Tobacco International (JTI Careers Ukraine), Filberry, La Famiglia Catering!
01/

 

Тенденції сучасного ринку праці стрімко змінюються. Однак, стабільним залишається констатування очевидного факту: сучасний ринок праці – це ринок пошукача, а не роботодавця, що в свою чергу підтверджує необхідність та важливість системного формування репутації компанії – побудови позитивного бренду роботодавця, який неможливий без залучення середнього та вищого менеджменту, забезпечення високої лояльності та мотивації персоналу, а також розуміння цінностей та ідеології компанії.

Дякуємо талановитій Тетяні Пашкіній за проведення насиченого інформативного модуля: “Управління людьми та репутація роботодавця”; професіоналізм, легкість і доступність подачі матеріалу та бажання поділитися власними знаннями та цінним досвідом! Особлива подяка нашим партнерам: U-Integral, CXdesign, Japan Tobacco International (JTI Careers Ukraine), Filberry, La Famiglia Catering!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: