fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

PMD Pre-MBA (Ukr) Module 2 Business Transformations

05/ 12/ 2018
    У непередбачуваному середовищі компанії вже не можуть більше покладатися лише на традиційні ініціативи на шляху до інновацій, що спрямовані на чітке визначення змін. Натомість актуальними стають складні трансформаційні програми, які потребують цілісних змін у можливостях, інструментах, стилях лідерства та корпоративній культурі, що забезпечує внутрішні та відкриті інновації. На 2 модулі Програма розвитку Pre-MBA разом з Миколой Такзеєм, директором Глобального інноваційного центру Philip Morris International, та Павлом Рижим, менеджером з Інновацій Philip Morris Україна, розбирали, які кроки потрібно пройти, аби розпочати корпоративну трансформацію, розблокувати можливості для створення, донесення та монетизації конкурентних переваг компанії. Говорили про трансформаційну модель, інструменти трансформації, систему управління корпоративними інноваціями, корпоративне підприємництво та перешкоди до трансформації бізнесу і їх подолання компаніями у різних галузях. Ми хотіли б висловити щиру подяку Миколі Такзею та Павлу Рижому за комплексний підхід до теми, живу подачу матеріалу і їх безсумнівний професіоналізм! 🙌 Особлива подяка нашим партнерам: Coca-Cola Ukraine, METRO Cash & Carry Ukraine, Japan Tobacco International (JTI) (JTI Careers Ukraine), U-Integral, Braintuition, Dip Me. Чекаємо на наступний модуль 23 лютого 2019 року!
01/

 

У непередбачуваному середовищі компанії вже не можуть більше покладатися лише на традиційні ініціативи на шляху до інновацій, що спрямовані на чітке визначення змін. Натомість актуальними стають складні трансформаційні програми, які потребують цілісних змін у можливостях, інструментах, стилях лідерства та корпоративній культурі, що забезпечує внутрішні та відкриті інновації.

На 2 модулі Програма розвитку Pre-MBA разом з Миколой Такзеєм, директором Глобального інноваційного центру Philip Morris International, та Павлом Рижим, менеджером з Інновацій Philip Morris Україна, розбирали, які кроки потрібно пройти, аби розпочати корпоративну трансформацію, розблокувати можливості для створення, донесення та монетизації конкурентних переваг компанії.

Говорили про трансформаційну модель, інструменти трансформації, систему управління корпоративними інноваціями, корпоративне підприємництво та перешкоди до трансформації бізнесу і їх подолання компаніями у різних галузях. Ми хотіли б висловити щиру подяку Миколі Такзею та Павлу Рижому за комплексний підхід до теми, живу подачу матеріалу і їх безсумнівний професіоналізм! 🙌

Особлива подяка нашим партнерам: Coca-Cola UkraineMETRO Cash & Carry UkraineJapan Tobacco International (JTI) (JTI Careers Ukraine), U-IntegralBraintuitionDip Me. Чекаємо на наступний модуль 23 лютого 2019 року!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: